Заміна ТЕНу в пральній машині у Києві

Наші телефони:

(098) 366-04-43
(063) 116-95-80
(095) 443-80-46

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Київ, вул. Iвана Кудрi, 38Б

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виклик майстра на дім БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) 100 грн. Замовити
Indesit від 260 грн. Замовити
Bosch від 300 грн. Замовити
Samsung від 260 грн. Замовити
Ariston від 260 грн. Замовити
LG від 260 грн. Замовити
Zanussi від 260 грн. Замовити
Candy від 350 грн. Замовити
Electrolux від 320 грн. Замовити
Ardo від 260 грн. Замовити
Miele від 480 грн. Замовити
Whirlpool від 260 грн. Замовити
Siemens від 260 грн. Замовити
Atlant від 260 грн. Замовити
Beko від 270 грн. Замовити
AEG від 320 грн. Замовити
Gorenje від 260 грн. Замовити

Вийшов з ладу ТЕН пральної машини? Замовляйте ремонт на дому!

Якщо ваша пральна машина відмовляється нагрівати воду, якісного прання не чекайте, потрібно замінити ТЕН. А якщо ви бажаєте, щоб це було виконано якомога швидше, звертайтесь до нашого сервісного центру. Ми працюємо по Києву і області, ремонтуємо пральні машини будь-яких марок і моделей.

Заміна ТЕНу виконується на дому. Ми економимо час та кошти замовника, тому пропонуємо ефективну схему обслуговування – вам не потрібно доставляти техніку в майстерню, а потім назад. Наші спеціалісти мають високу кваліфікацію і великий досвіт, будь-яка поломка усувається на місці. На ліквідацію дрібних несправностей витрачається 15-20 хвилин, але навіть якщо сталося щось серйозне, ми обіцяємо, що ремонт не триватиме більше ніж 24 години.

Як замінюється нагрівач

Для чого користувачу знати, як замінити ТЕН пральної машини, він же все одно буде викликати майстра? Якщо ви прийняли таке рішення, вітаємо. Можете далі не читати і замовляти у нас ремонт. Але для тих, хто вирішив спробувати свої сили, коротко опишемо процес, а ви вже вирішуйте, чи варто без досвіту і кваліфікації міняти нагрівач, чи все-таки довірити роботу професіоналам.

Насамперед треба з’ясувати, де знаходиться ТЕН. В деяких моделях він розташований ззаду, в деяких – спереду. В залежності від розташування доведеться знімати передню або задню стінку. Майстер визначає, де розташований нагрівач по моделі пральної машини. Якщо спереду, то розбирання більш складне. Потрібно демонтувати панель керування, манжету, від’єднати проводку. При задньому розташуванні відкручуються 4 гвинта, і стінка легко знімається.

Але треба ж ще зняти ТЕН, який з’єднаний проводкою з електронним блоком та деякими іншими виконавчими механізмами. Після роз’єднання клем потрібно відкрутити центральну гайку і натиснути на шпильку, але якщо вузол не буде піддаватись – попрацювати викруткою. Після цього варто перевірити ТЕН за допомогою мультіметру. Не факт, що треба змінювати саме нагрівач. Можливо, пральна машина не нагріває воду через поломку термостату або модулю керування. Тоді треба перевірити і їх.

Викликайте майстра

Тепер ви побачили, що все не так просто, тому краще звернутись до спеціалісту з ремонту пральних машин. Замовляйте заміну ТЕНу в нашому сервісному центрі по телефону або на сайті. Майстер приїде в зручний для вас час, замінить нагрівач на новий оригінальний, надасть гарантію. Якщо протягом гарантійного періоду вузол знову вийде з ладу, ремонт буде безкоштовним.

Ремонт нагрівача в пралці Діагностика пралки на дому Усунення неполадок пральних машин
0.4264 s
44