Професійна заміна терморегулятора у холодильнику Атлант | СЦ "На дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Професійна заміна терморегулятора у холодильнику Атлант | СЦ "На дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна терморегулятора у холодильнику Atlant

МИ ПРОПОНУЄМО:

  • Безкоштовний виклик майстра
  • У 90% ремонт займає не більше 30 хвилин
  • Безкоштовна діагностика
  • Гарантія від 3 до 24 місяців

Наші технічні фахівці є лідерами в галузі ремонту холодильників та мають допуск до роботи з усіма основними моделями всіх основних марок.

Якщо ваш холодильник Атлант не вмикається або працює безперебійно, але при цьому не холодить, швидше за все зламався терморегулятор. Ремонт повинен проводити грамотний фахівець із великим досвідом роботи.

Викликати майстра для заміни терморегулятора холодильника Atlant мешканці Києва можуть на цьому сайті за допомогою спеціальної форми зворотного зв'язку. Заявки на ремонт холодильних апаратів також приймаються по телефону. Оператор нашого сервісного центру уточнить умови виконання замовлення і негайно віддасть його в роботу. Майстер зможе приступити до обслуговування техніки цього ж дня.

Якісний сервіс та вигідні умови

Щоб замінити терморегулятор у холодильнику Атлант, фахівець приїде за вказаною адресою в обумовлений час та виконає ремонт вдома. Витрачати час та кошти на доставку важкої, габаритної техніки в майстерню немає потреби, у нас є професійні інструменти та діагностичні прилади, що дозволяють відремонтувати апарат будь-якої моделі на місці.

Наші досвідчені фахівці знають, що та сама ознака несправності може бути наслідком поломок абсолютно різних деталей і вузлів. Наприклад, невключення обладнання може бути викликане несправністю реле або витоком фреону, а безперебійна робота поломкою модуля, що управляє, або засміченням в капілярній трубці випарника. Тому для точного виявлення причини неполадки обов'язково проводиться діагностика. Такий підхід дозволяє безпомилково виявити несправність та суттєво прискорити її усунення. Навіть у разі серйозних поломок робота не триватиме понад 24 години.

Для того, щоб якісно поміняти терморегулятор, необхідно мати у своєму розпорядженні надійні вузли для заміни. У своїй роботі ми використовуємо тільки нові оригінальні комплектуючі на холодильники Атлант, які, впевнені, не підведуть. На ремонт холодильних апаратів та встановлені запчастини надається гарантія та видається відповідний документ.

Вартість послуги із заміни термостата

Приблизні ціни на усунення найпоширеніших поломок наведені в прайс-листі. Точна вартість заміни терморегулятора залежатиме від моделі вашого холодильника Атлант, чи немає витоку холодоагенту та деяких інших нюансів. Ціна буде озвучена після огляду обладнання. У разі подальшого ремонту холодильного апарату виклик майстра та діагностика безкоштовні.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,1872 s
206
database

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані