Заміна терморегулятора в електроплиті у Києві

Наші телефони:

(098) 366-04-43
(063) 116-95-80
(095) 443-80-46

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Київ, вул. Iвана Кудрi, 38Б

Ціни на ремонт електроплит

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі електроплити. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість

Звертайтеся за оперативним та недорогим сервісом електроплити!

Причин, за якими терморегулятор електричної плити приходить в непридатність, більш ніж достатньо. По-перше, це природний знос комплектуючої, який рано чи пізно настає, незалежно від типу і моделі техніки. По-друге, це недотримання правил експлуатації, яке не є рідкістю для багатьох користувачів. Будь-який механічний вплив, підключення до нестабільної електромережі тощо – все це може легко спровокувати поломку терморегулятора. У підсумку користуватися несправною електроплитою стає неможливо, зокрема – задавати необхідні параметри для готування.

Але якою б не була причина, діяти потрібно негайно: викликайте кваліфікованого майстра з нашого сервісного центру! Майстерня «Ремонт на дому» пропонує низькі ціни на заміну терморегулятора та інші види обслуговування електроплити. А фахівці гарантують повну відповідність сервісу всім технологічним стандартам.

Надійні і довговічні комплектуючі

Запчастини, які ми використовуємо у своїй роботі, – виключно нові і брендові. Тобто в вашу електричну плиту майстер встановить «рідний» терморегулятор, відповідний фірмі-виробнику техніки. В оригінальності запчастин можете не сумніватися: в СЦ «Ремонт на дому» є всі гарантії від виробника. Звертайтеся для якісної заміни терморегулятора в електроплиті: менеджер обробить вашу заявку за лічені хвилини!

0.2390 s
27