Швидка заміна термостата холодильника Indesit у сервісному центрі | СЦ "Вдома" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Швидка заміна термостата холодильника Indesit у сервісному центрі | СЦ "Вдома" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна термостату холодильника Indesit

МИ ПРОПОНУЄМО:

  • Безкоштовний виклик майстра
  • У 90% ремонт займає не більше 30 хвилин
  • Безкоштовна діагностика
  • Гарантія від 3 до 24 місяців

Наші технічні фахівці є лідерами в галузі ремонту холодильників та мають допуск до роботи з усіма основними моделями всіх основних марок.

У конструкції сучасних холодильників є термостат особливий прилад, що вимірює рівень температури у випарнику та бере участь у регулюванні режиму роботи холодильної та морозильної камер. Коли термостат холодильника виходить із ладу, потрібна його невідкладна заміна, оскільки обладнання просто починає працювати некоректно. Щоб замінити термостат холодильника з гарантією, оформіть заявку на виклик майстра у нашому сервісному центрі Ремонт вдома. Того ж дня фахівець виїде за вказаною адресою до будь-якого району Києва та оперативно здійснить ремонт холодильника, а перед відходом видасть вам гарантійний документ терміном дії до 12 місяців.

Як зрозуміти, що термостат вийшов з ладу

Основні ознаки поломки термостата холодильника Indesit:

  • компресор почав працювати з невеликими перервами чи взагалі постійно;
  • на стінках камер часто з'являється сніжна шуба;
  • в одному або всіх відділеннях приладу надто висока температура, яка не відповідає вибраному режиму;
  • збільшився витрата електроенергії через занадто інтенсивно працюючого двигуна.

Навіть якщо ви точно знаєте, де в холодильнику Indesit розташований термостат, не варто намагатися поміняти його самостійно, оскільки це може призвести до ще серйозніших поломок обладнання. Оптимальне рішення відразу ж звернутися за допомогою до нашого сервісного центру, де працюють лише досвідчені фахівці, які знають усі конструктивні особливості холодильників Indesit. Тому роботи із заміни термостата та ліквідації інших видів поломок займають мінімум часу, але проводяться на професійному рівні.

Чому ми?

Зіткнувшись з різними збоями в роботі холодильників Indesit, багато жителів Києва воліють звертатися за допомогою до нашого сервісного центру Ремонт вдома. І це не дивно, адже ми надаємо послуги оперативно, якісно та недорого: щоб переконатися в цьому, ознайомтеся з прайс-листом.

Крім того, коли потрібно замінити окремі запчастини для відновлення холодильника Indesit (того ж термостата), ми використовуємо тільки нові оригінальні комплектуючі. Це є запорукою того, що після проведення ремонтних робіт обладнання прослужить протягом тривалого часу без будь-яких збоїв. І, нарешті, ми працюємо за дуже зручним для клієнтів графіком: з понеділка до неділі, з 8 ранку до 9 вечора.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,1161 s
87
cache

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані