Заміна випарника у холодильнику Атлант у Києві | СЦ "На дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна випарника у холодильнику Атлант у Києві | СЦ "На дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна випарника у холодильнику Atlant

МИ ПРОПОНУЄМО:

  • Безкоштовний виклик майстра
  • У 90% ремонт займає не більше 30 хвилин
  • Безкоштовна діагностика
  • Гарантія від 3 до 24 місяців

Наші технічні фахівці є лідерами в галузі ремонту холодильників та мають допуск до роботи з усіма основними моделями всіх основних марок.

Серед основних неполадок холодильників Атлант після тривалої експлуатації фахівцями відзначається вихід із ладу випарника. Теплообмінник один із найважливіших вузлів, що відповідають за охолодження продуктів, тому при його поломці майстра потрібно викликати негайно.

Замовити заміну випарника в холодильнику Атлант мешканця Києва можуть у нашому сервісному центрі за допомогою зручної форми зворотного зв'язку або за телефоном. Оператор швидко опрацює заявку, уточнить зручний час приїзду спеціаліста та віддасть замовлення на роботу. Майстер зможе розпочати обслуговування холодильного апарату цього ж дня.

Причини поломки теплообмінника

Зазвичай випарники ламаються через утворення дрібних тріщин у капілярній трубці, що призводить до потрапляння вологи до системи. Іншими причинами несправності є:

  • частковий витік фреону;
  • утворення льоду у капілярній трубці;
  • засмічення у системі;
  • попадання олії в теплообмінник;
  • неполадки нагрівача між камерної перегородки.

Однією з ознак несправності випарника холодильника Atlant є намерзання снігової шуби, і багато користувачів припускаються фатальної помилки, намагаючись позбутися замерзлого снігу за допомогою ножа. Найчастіше це призводить до остаточної поломки теплообмінника, яка вимагає його повної заміни.

Визначити несправність без діагностики досить складно, оскільки неполадка часто впливає на освітлення та роботу індикатора. Досвідчені фахівці нашого сервісного центру мають у своєму розпорядженні всі необхідні діагностичні прилади, щоб точно виявити причину поломки. Помилки під час ремонту у разі повністю виключені, а обслуговування техніки відбувається у рази швидше. Навіть, якщо потрібно не тільки заміна випарника, а й ремонт інших вузлів холодильника Атлант, робота не займе більше ніж 24 годин.

При обслуговуванні холодильних апаратів ми використовуємо лише нові оригінальні комплектуючі, тому цілком впевнені у їхній надійності. На ремонт та нові запчастини надається гарантія якості з видачею відповідного документа.

Вигідні умови обслуговування

Заміна випарника холодильника Атлант здійснюється вдома, що вигідно та зручно для замовника, оскільки витрачати час та кошти на перевезення важкого обладнання в майстерню не доведеться. Робота виконується у зручний для вас час. Виклик майстра та діагностика у разі подальшого ремонту техніки безкоштовна.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,1291 s
87
cache

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані