Заміна запобіжників в електроплиті у Києві

Наші телефони:

(098) 366-04-43
(063) 116-95-80
(095) 443-80-46

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Київ, вул. Iвана Кудрi, 38Б

Ціни на ремонт електроплит

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі електроплити. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість

Не вмикається електроплита? Швидко замінимо згорілі запобіжники

У будь-якого електричного пристрою високої потужності є запобіжник. Електричні плити не є виключенням. У багатьох випадках саме його вихід з ладу є причиною короткого замикання електроприладу. Щоб замкнути електричний ланцюг і повернути плиту до робочого стану, потрібна заміна запобіжників, що згоріли.

Згорання цього важливого елемента може бути не лише причиною, а й наслідком короткого замикання, тому для ремонту електроплити краще викликати майстра, який зможе докладно розібратися у причинах поломки, провівши діагностику приладу. Заміну запобіжників у Києві можна замовити фахівцям сервісного центру «Ремонт на дому». Як свідчить назва майстерні, всі роботи виконуються вдома у замовників, тож везти зламану електроплиту в сервіс вам не потрібно. Вартість заміни запобіжників вказана у прайсі, який ви знайдете на сайті. Ціни, які пропонує сервісний центр, нижчі, ніж у багатьох конкурентів в місті. До того ж майстри виїжджають і у передміські населені пункти. Додатковою перевагою є надання безкоштовної послуги діагностики у разі згоди не проведення ремонту.

Післяремонтна гарантія

Надання гарантії – один з найкращих доказів високої якості послуг. Замовивши у нас заміну запобіжників в електроплиті, ви отримуєте офіційний документ з підписом майстра і вказанням гарантійного терміну (від 3 до 12 місяців). Якщо поломка повториться у вказаний строк, ви отримуєте право на безкоштовне проведення ремонтних робіт.

0.2550 s
27