Ремонт дверей холодильника Атлант у Києві | СЦ "Вдома" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Ремонт дверей холодильника Атлант у Києві | СЦ "Вдома" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна дверей у холодильнику Atlant

МИ ПРОПОНУЄМО:

  • Безкоштовний виклик майстра
  • У 90% ремонт займає не більше 30 хвилин
  • Безкоштовна діагностика
  • Гарантія від 3 до 24 місяців

Наші технічні фахівці є лідерами в галузі ремонту холодильників та мають допуск до роботи з усіма основними моделями всіх основних марок.

Двері холодильника, особливо якщо вони металеві, на перший погляд, можуть здаватися дуже міцними і зносостійкими, але в деяких випадках їх необхідно переважити. До того ж вона схильна до механічних пошкоджень і поломок. Буває й так, що під ущільнювач починає проникати тепле повітря із квартири, і це збиває звичайний ритм роботи холодильного компресора. А іноді у господарів виникає потреба переважити двері, щоб вони відчинялися на протилежний бік, з міркувань ергономіки. Все це вимагає допомоги майстра, знайти якого не так вже й легко, без знання недорогих сервісних центрів у столиці.

Проблеми дверей холодильників, які потребують втручання

З дверцятами холодильників трапляються кілька найбільш явних проблем. Насамперед щоб уникнути зіткнення з іншою технікою або меблями і щоб доступ до камери був зручнішим. Багато апаратів від Атлант дозволяють переважити двері, тим самим змінивши напрямок, в якому вони відкриваються (ручки зазвичай теж переважуються на інший бік).

Іноді спостерігається недостатньо щільне прилягання дверей до холодильника, через що під гумовий ущільнювач проникає тепле повітря. Сучасні моделі при цьому можуть видавати звуковий сигнал, у старих розгерметизацію визначають за утворенням криги на стінках камер (особливо морозильної). Для апарата це зайве навантаження: йому стає складніше підтримувати встановлену регулятором температуру. А чим інтенсивніша робота, тим вище енергоспоживання і швидше виходить з ладу компресор. Останнє вимагає втручання майстра, який відрегулює положення дверей холодильника Атлант або повністю замінить їх.

Нарешті, в окремих випадках двері можуть зовсім зламатися. Таке буває за необережних ударів, дефективних кріплень. Навіть якщо вони не зламалися остаточно, а просто покосилися, дверцята не закриватимуться звичним чином, вимагаючи докладання зусиль.

Майстри Ремонт вдома економлять ваші час та нерви

Якщо кріплення дверей не витримали, довести продавцям відсутність своєї провини може бути непросто. У магазині напевно обгрунтовуватимуть поломку неправильною експлуатацією та надмірним додатком сили, але ніяк не заводським шлюбом, і навіть заміни петлі дверей холодильника за гарантією домогтися від них не вийде. Але для сервісного центру Ремонт вдома головне, що у вас є проблема, яка потребує якісного вирішення. Для "Виклик майстра з ремонту побутової техніки в Києві" виклику майстра додому потрібно лише зателефонувати за нашим номером і описати ситуацію з конкретною моделлю холодильника, щоб нам було простіше підібрати потрібні комплектуючі.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,2043 s
206
database

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані