Ремонт холодильника Атлант у Києві | СЦ "На дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Ремонт холодильника Атлант у Києві | СЦ "На дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна реле в холодильнику Atlant

МИ ПРОПОНУЄМО:

  • Безкоштовний виклик майстра
  • У 90% ремонт займає не більше 30 хвилин
  • Безкоштовна діагностика
  • Гарантія від 3 до 24 місяців

Наші технічні фахівці є лідерами в галузі ремонту холодильників та мають допуск до роботи з усіма основними моделями всіх основних марок.

Заміна реле холодильника Атлант може здаватися порівняно нескладною операцією, та й деталь коштує дешевше, ніж двигун. Але насправді довіряти її можна тільки кваліфікованим умільцям, тим більше що різниця між поломкою її і движка не така вже очевидна. Яке призначення цього пристрою і які складності виникають при ремонті холодильника?

Принцип роботи пускового реле та ознаки його поломки

Коли датчик терморегулятора констатує занадто високу температуру в камері холодильника, струм надходить на осердя реле. За допомогою магнітного поля приводиться в дію металевий якір, який замикає електричний ланцюг і включає компресор. Коли напруга знижується, ланцюг розривається і двигун зупиняється.

Як неважко бачити, реле фактично виконує функцію кнопки включення-вимикання, що автоматично спрацьовує. Відповідно проблеми з реле можуть мати на холодильник різний вплив:

  • компресор може не включатися зовсім;
  • двигун спрацьовує лише на нетривалий період часу, після чого достроково вимикається;
  • один раз увімкнений, мотор може вимкнутися лише разом з холодильником, якщо витягти вилку з розетки.

При цьому відразу встановити справжню причину виходу з ладу не завжди може навіть досвідчений майстер: вони дуже схожі на проблеми самого компресора. Зазвичай у таких випадках дроти підключають безпосередньо до двигуна, і якщо той виконує свою роботу справно, то заміни потребує пусковий механізм. Але без знання електротехніки цю процедуру самостійно виконувати не рекомендується: за помилки можна навіть спровокувати пожежу в квартирі. При цьому специфіка пристрою така, що у разі його внутрішньої несправності (обгоріли контакти, лопнула пружина, заклинило сердечник) ремонт реле важко здійснити, деталь практичніше і надійніше повністю замінити.

Заміна пускового реле у Києві швидко та з гарантією

Щоб не допустити сумних наслідків для вас та вашого холодильника, за ремонтом реле холодильника Атлант потрібно звертатися до фахівців із досвідом. У Києві для цього працюють майстри нашого сервісного центру Ремонт вдома, які приїдуть до вас додому (не потрібно вигадувати як доставити апарат до майстерні) і на місці проведуть аналіз проблеми, чи полягає вона в реле, чи компресорі. Ремонтникам буде простіше підібрати потрібну деталь, якщо при виклику додому ви заздалегідь повідомите, яка модель і рік випуску вашого холодильника і який характер проблеми, що порушила його роботу.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,1204 s
87
cache

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані