Заміна реле холодильника Індезит, гарантія – замовити у сервісі | СЦ "Вдома" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна реле холодильника Індезит, гарантія – замовити у сервісі | СЦ "Вдома" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна реле в холодильнику Indesit

МИ ПРОПОНУЄМО:

  • Безкоштовний виклик майстра
  • У 90% ремонт займає не більше 30 хвилин
  • Безкоштовна діагностика
  • Гарантія від 3 до 24 місяців

Наші технічні фахівці є лідерами в галузі ремонту холодильників та мають допуск до роботи з усіма основними моделями всіх основних марок.

Власники холодильників Indesit після тривалої експлуатації обладнання можуть зіткнутися з такою поломкою як вихід з ладу пускового реле. Несправність зазвичай виражається одним із трьох способів:

  • мотор-компресор не вмикається;
  • пристрій працює у режимі non stop;
  • двигун запускається, але через 5-10 хвилин вимикається.

Якщо у вас немає досвіду усунення подібних неполадок, краще довірити роботу професіоналам, які зможуть швидко та якісно виконати заміну реле холодильника Indesit. Мешканці Києва можуть звернутися до нашого сервісного центру, ми виконуємо ремонт холодильних апаратів будь-яких моделей.

Якісний сервіс та обслуговування з гарантією

Замовити послугу з ремонту обладнання можна за допомогою форми зворотного зв'язку на сайті або телефоном. Менеджер швидко відреагує, дізнається про ознаки несправності та негайно віддасть заявку на роботу. Майстер зможе приступити до обслуговування техніки цього ж дня у зручний для вас час.

Заміна реле холодильника буде виконана вдома, що вигідно та зручно. Замість того, щоб витрачати час та кошти на стомлюючу процедуру доставки техніки в майстерню та назад, ви можете зайнятися власними справами, поки майстер ремонтує пристрій.

Оскільки одна й та сама видима ознака несправності може бути наслідком виходу з ладу абсолютно різних вузлів, без діагностики не обійтися. Процедура проводиться для того, щоб точно виявити дефектний механізм і здійснюється поетапно методом перевірки з подальшим винятком справних деталей. Такий підхід дозволяє безпомилково визначити неполадку та прискорити її усунення. Навіть у разі серйозних несправностей ремонт не триватиме понад 24 години.

У своїй роботі ми використовуємо лише нові оригінальні реле на холодильники Indesit, тому не сумніваємось у їхній надійності. На роботу із заміни комплектуючих та встановлені запчастини надається гарантія з видачею відповідного сертифіката.

Вартість послуг та рекомендації майстра

З розцінками на ліквідацію типових поломок можна ознайомитись у прейскуранті. Вартість заміни реле у вашому холодильнику Індезит залежить від моделі та буде озвучена після діагностики обладнання.

Крім ремонту майстер порекомендує проводити планову профілактику і дасть цінні рекомендації щодо обслуговування холодильного апарату та догляду за ним. Виконання нескладних правил убереже ваш холодильник від передчасних поломок.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,1901 s
206
database

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані