Заправка фреону в холодильник Indesit| СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заправка фреону в холодильник Indesit| СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заправка фреону в холодильник Indesit

МИ ПРОПОНУЄМО:

  • Безкоштовний виклик майстра
  • У 90% ремонт займає не більше 30 хвилин
  • Безкоштовна діагностика
  • Гарантія від 3 до 24 місяців

Наші технічні фахівці є лідерами в галузі ремонту холодильників та мають допуск до роботи з усіма основними моделями всіх основних марок.

Якісно заправити фреон у свій холодильник Indesit ви можете, звернувшись до майстерні «Ремонт на дому». Зручний сервіс, досвідчені майстри та грамотне обслуговування – те, що чекає на вас у нашій майстерні. Тому якщо ви ходите, щоб агрегат був полагоджений професійно, телефонуйте нашому менеджеру прямо зараз!

Фахівці стверджують, що фреон немає певного терміну придатності. Але необхідність у його періодичній заправці все ж таки є. Виникати вона може з багатьох причин, і з'ясувати конкретну можна лише після професійного огляду холодильника Indesit.

Справа в тому, що холодоагент не має запаху та кольору, тому визначити наявність витоку самостійно досить важко. А наші майстри по ремонту холодильників мають всі теоретичні знання та професійні навички. Отже, витік фреону буде діагностовано своєчасно. А заправка холодоагенту пройде якісно та ефективно. Виробляти подібні роботи самостійно не варто, адже вони потребують граничної акуратності та точності. В іншому випадку можуть пошкодитися інші комплектуючі холодильника Indesit.

Чому потрібно звати майстра

Питання ретельної діагностики тут особливо важливе. Адже найчастіше витік холодоагенту з конденсатора – наслідок пошкоджень цієї та інших деталей агрегату. Наприклад, тріщини в патрубках випарника, корозія трубок конденсатора та багато іншого. Очевидно, що для усунення неполадки потрібна заміна відповідних запчастин. Інакше вам знову і знову потрібно буде звертатися до майстерні для заправки фреону.

Фахівець із «Ремонт на дому» зробить усі необхідні маніпуляції та визначить точне джерело витоку холодоагенту у вашому холодильнику Indesit. У разі потреби ми замінимо і пошкоджений випарник або конденсатор апарату. Після проведеного ремонту витік фреону в холодильнику буде усунено.

Оформлення заявки

Для того, щоб скористатися нашими послугами, вам потрібно лише заповнити невелику форму на сайті. Майстер виїде до вас додому та заправить фреон у конденсатор вашого холодильника Indesit. Всі роботи будуть проведені професійно та оперативно. А гарантія, що видається, дієва впродовж від трьох місяців і до року. Якщо знадобиться заміна будь-яких комплектуючих, то в агрегат встановлюються лише брендові та оригінальні запчастини.

Прийом заявок триває цілодобово. Також ви можете зателефонувати консультанту з «Ремонт на дому» і уточнити всі деталі, що вас цікавлять.

 

 

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,1965 s
206
database

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані