ᐉ Терміновий ремонт бойлерів (водонагрівачів) Ariston в Києві — Виклик майстра з ремонту та чищення бойлерів Арістон - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Терміновий ремонт бойлерів (водонагрівачів) Ariston в Києві — Виклик майстра з ремонту та чищення бойлерів Арістон - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт та чищення бойлерів Ariston (Арістон)

Ремонт
від 500 грн
  • Прийом заявки протягом 24 годин
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Потрібний якісний та недорогий ремонт водонагрівачів Ariston у Києві та області? Скористайтеся послугами майстрів сервісного центру. Бойлер перестав нагрівати воду чи зовсім не вмикається? Не витрачайте часу та подавайте заявку, зв'язавшись з нами по телефону або електронною поштою. Майстер приїде в заздалегідь обумовлений час, проведе ретельну діагностику, виявить і усуне будь-які несправності, а також виконає заміну компонентів, що вийшли з ладу.

Поширені несправності

Сучасні моделі водонагрівачів від компанії Ariston відрізняються високою надійністю в роботі та при відповідному своєчасному обслуговуванні можуть справно прослужити багато років, не створюючи незручностей своїм власникам. Проте, умови вітчизняної експлуатації нерідко призводять до виникнення низки неполадок, серед яких найчастіше трапляються:

  • недостатнє прогрівання води або його відсутність;
  • слабкий тиск води;
  • некоректна робота керуючого модуля;
  • протікання та засмічення.

Більшість проблем, з якими доводиться стикатися власникам бойлерів будь-якої марки, пов'язані з негативним впливом на жорстку водопровідну воду. Накип осідає нальотом на нагрівальному елементі (ТЕНЕ), магнієвому аноді, а також внутрішніх поверхнях бака, що значно знижує експлуатаційні характеристики та призводить до передчасного виходу з ладу.

Що ж до слабкого напору, то причина може мати як внутрішній, і зовнішній характер. Нерідко це пов'язано з осадом, що утворюється в баку після декількох років постійного використання водонагрівача. В цьому випадку раціональніше довірити роботу компетентному майстру, який швидко визначить і усуне джерело несправності. Не намагайтеся відремонтувати бойлер самостійно, не володіючи належним досвідом та навичками.

Якісний та недорогий ремонт вдома

Вирішивши скористатися послугами майстрів нашого сервісного центру, ви помітно заощадите свій час, а також уникнете грошових витрат на демонтаж та транспортування приладу в майстерню. Вартість ремонту бойлерів Ariston в Києві розраховується індивідуально для кожного клієнта, а також залежить від конкретної моделі, типу, складності діагностованої несправності та ціни на деталі, що замінюються. "Ремонт вдома" надає гарантійний документ після закінчення роботи. Довірте свою техніку справжнім професіоналам своєї справи.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,1170 s
127
database

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані