ᐉ Терміновий ремонт бойлерів (водонагрівачів) Electrolux в Києві — Виклик майстра з ремонту та чищення бойлерів Електролюкс - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Терміновий ремонт бойлерів (водонагрівачів) Electrolux в Києві — Виклик майстра з ремонту та чищення бойлерів Електролюкс - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт та чищення бойлерів Electrolux (Електролюкс)

Ремонт
від 500 грн
  • Прийом заявки протягом 24 годин
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Водонагрівач є невід'ємним атрибутом будь-якого сучасного будинку, тому важливо, щоб таке обладнання функціонувало справно та не давало власникам жодних незручностей. Саме тому однією з найпопулярніших послуг нашого сервісного центру є обслуговування та ремонт бойлерів Electrolux. Роботи здійснюються в максимально стислий термін і за найкращою ціною.

Причини та ознаки поширених неполадок

Власники водонагрівачів марки Electrolux нерідко звертаються до нашого сервісу, зіткнувшись із проблемами наступного характеру:

  • нагрівач не вмикається, блимають індикатори;
  • слабкий тиск подачі води або його повна відсутність;
  • постійно вибиває АЗ (автомат захисту);
  • вода не прогрівається до необхідної температури або зовсім не гріється;
  • протікають клапани та патрубки;
  • некоректно функціонує блок керування.

Перераховані вище проблеми можуть виникнути внаслідок зносу основних вузлів і деталей, різких стрибків напруги в електромережі, а також помилок, допущених у процесі монтажу та підключення. Крім того, негативний вплив на стан внутрішніх елементів має низькоякісна, жорстка водопровідна вода. Накип, що осідає на нагрівальному елементі (ТЕНЕ) та магнієвому аноді, істотно знижує експлуатаційні характеристики обладнання, що призводить до його передчасного виходу з ладу.

Зважаючи на складність конструкції більшості сучасних моделей бойлерів від компанії Electrolux, самостійний ремонт – без знання пристрою, наявності практичного досвіду та навичок у проведенні подібних робіт – може закінчитися дуже плачевно. Некваліфіковане втручання нерідко призводить до виникнення низки несправностей, усунення яких обійдеться набагато дорожче і займе більше часу. Тому найбільш вигідним та раціональним варіантом буде звернутися за допомогою до нашого сервісу.

Переваги СЦ «Ремонт на дому»

Завдяки наявності сучасного, професійного обладнання, а також оригінальних комплектуючих ми пропонуємо своїм клієнтам повний спектр послуг з обслуговування та ремонту бойлерів Electrolux у Києві, включаючи підключення, демонтаж та безкоштовну діагностику. Крім того, на всі надані послуги поширюється офіційна гарантія. Викличте майстра вже сьогодні, і ми полагодимо ваше нагрівальне обладнання протягом 24 годин з моменту оформлення заявки.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,0831 s
54
cache

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані