Ремонт компресора кондиціонера вдома - замовити в Києві - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Ремонт компресора кондиціонера вдома - замовити в Києві - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Зламався компресор кондиціонера? Виконаємо ремонт або заміну вдома!

Поломка компресора - одна з найпоширеніших несправностей кондиціонерів. Ремонт вимагає високої кваліфікації фахівця. У нашому сервісному центрі працюють одні з найкращих майстрів Києва з обслуговування кондиціонерів різних модифікацій. Навіть якщо буде потрібна заміна компресора, лагодження не триватиме більше 24 годин.

Замовити ремонт спліт-системи жителі столиці та передмістя можуть у будь-який день тижня з 9.00 до 21.00 за телефоном або цілодобово онлайн. Заповніть невелику форму зворотного зв'язку на сайті сервіс-центру, і оператор вам передзвонить у робочий час. Заміна компресора кондиціонера проводиться на дому, щоб не витрачати час на транспортування техніки в майстерню. У розпорядженні наших фахівців є все необхідне для усунення будь-яких неполадок на місці.

Перевірка мотор-компресора

Заміна компресора потрібна, якщо він перестав виконувати свою функцію - створювати необхідний тиск для перекачування холодоагенту. Якщо мотор не вмикається, сильно перегрівається або працює вхолосту (повітря в приміщенні не охолоджується), не виключено, що його потрібно замінити.

Заміна компресора - це дорогий ремонт, тому наші майстри зроблять усе можливе, щоб відремонтувати кондиціонер з найменшими втратами. Відповідь на всі питання дасть поглиблена діагностика спліт-системи. Багато про що може сказати аналіз масла. Темний колір і запах гару - ознаки того, що двигун перегрівається. Не факт, що мотор уже зламався, і його необхідно поміняти. Потрібно перевірити, чи немає витоку холодоагенту, виміряти тиск нагнітача, чи не виконано передчасне дроселювання, чи не працює спліт-система за зовнішньої температури нижче -10 С. Можливо, у фреоновий контур потрапила волога, про що свідчить зеленуватий колір олії та позитивний тест на кислотність.

Як бачите, компресор може працювати нестабільно далеко не завжди через власну поломку. Але навіть якщо це так, майстер замінить мотор на новий, "рідний" для вашого кондиціонера. На роботу надається гарантія.

Профілактика - запорука довговічності техніки

Щоб спліт-система безвідмовно працювала протягом експлуатаційного періоду і навіть довше, необхідно проводити своєчасне обслуговування кондиціонера. Компресор просто так не ламається, до поломки призводять забруднення, витік фреону, потрапляння води в контур і неправильний монтаж. Звертайтеся в наш сервісний центр 2-3 рази на рік, майстер почистить техніку, виявить неполадки на ранній стадії. До заміни мотора справа не дійде.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,1866 s
211
database

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані