Ремонт кондиціонерів на Позняках | СЦ Надому - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Ремонт кондиціонерів на Позняках | СЦ Надому - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт кондиціонерів на Позняках

Не завжди власники сучасних спліт-систем можуть похвалитися бездоганною роботою кліматичної техніки протягом десятиліття. Особливо за відсутності належного обслуговування. Іноді обладнання виходить з ладу через зношування вузлів, але найчастіше причиною поломок стає неякісний монтаж і нерегулярне техобслуговування. Також кондиціонери можуть вийти з ладу через нестабільну напругу в електромережі. На Позняках поломки з цієї причини не рідкість. 

Якщо необхідний ремонт кондиціонерів Київ, Позняки або інший район мегаполісу завжди може звертатися до нас. Ми готові виїхати до замовника в будь-який розумний час, включно з вихідними. При цьому час очікування не перевищує доби з часу приймання замовлення (якщо замовник не вказав інший час візиту). Під час усунення поломок ми використовуємо тільки оригінальні запасні деталі з дотриманням регламентів, технологічних карт і рекомендацій виробника. На всі роботи та встановлені запчастини надається тривала гарантія.

Наш сервісцентр не тільки якісно ремонтує кондиціонери, а й виконує будь-які профілактичні роботи, а також професійний монтаж кліматичного обладнання. Ми не тільки приймаємо замовлення на разове технічне обслуговування, а й укладаємо довгострокові договори на регулярний догляд за кондиціонерами в оселях і офісних приміщеннях у всіх районах столиці, включно з Позняками. У процесі обслуговування зазвичай виконуються такі операції:

  • усуваємо засмічення повітряних фільтрів і проводимо очищення поверхонь теплообмінників внутрішнього і
  • зовнішнього модулів за допомогою спеціального обладнання;
  • очищаємо і дезінфікуємо дренажну систему;
  • чистимо і змащуємо рухомі компоненти спліт-системи (жалюзі, вентилятор);
  • перевіряємо достатність холодоагенту в контурі і дозаправляємо систему або заправляємо фреон за новою (після
  • усунення негерметичності контуру або заміни одного з вузлів системи теплообміну);
  • перевіряємо роботу всіх функцій системи і роботу кондиціонера у всіх режимах.

У разі виявлення будь-яких несправностей відразу ж усуваємо їх. Практично всі заявки майстри виконують за один візит. Але щоб майстер узяв усі необхідні деталі, необхідно повідомити диспетчеру не тільки марку та рік випуску кондиціонера, а й зовнішні ознаки несправності та код помилки системи самодіагностики з дисплея або стан індикаторів на панелі кімнатного блока.

Отримати безкоштовну консультацію
0,1202 s
135
database

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані