ᐉ Ремонт пральних машин Siemens вдома — Викликати майстри з ремонту пральних машин Сіменс у Києві - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт пральних машин Siemens вдома — Викликати майстри з ремонту пральних машин Сіменс у Києві - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт пральних машин Siemens (Сіменс) у Києві

Ремонт
від 500 грн
  • Прийом заявки протягом 24 годин
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Якщо вам потрібен якісний та швидкий ремонт пральних машин Siemens вдома у Києві за розумною вартістю, оформіть заявку на виклик майстра у нашому сервісному центрі. У нас працюють справжні професіонали своєї справи, їм під силу відремонтувати будь-яку модель пральної машинки Сіменс, незалежно від складності поломки та конструктивних особливостей приладу. Висока якість обслуговування побутової техніки в СЦ «Ремонт на дому» підтверджує гарантія на всі проведені роботи терміном від 3 до 12 місяців (точна тривалість вказується у гарантійному документі, який надається всім клієнтам).

Коли полагодити пральну машину треба терміново?

Негайно звернутися за допомогою до майстерні «Ремонт на дому» власникам пральних машинок Siemens рекомендується при виявленні таких неполадок:

  • перед початком роботи в бак прання не надходить достатньо води, в результаті прилад взагалі може не почати працювати, а на дисплей виводиться код помилки;
  • немає нагрівання води до необхідної температури, через що суттєво погіршується якість прання;
  • після прання та віджиму вода не зливається повністю, залишаючись у баку, що унеможливлює активацію режиму віджиму;
  • під корпусом агрегату періодично утворюються калюжі води;
  • у процесі роботи обладнання сильно вібрує та шумить;
  • пристрій мимоволі вимикається.

Причин для виникнення подібних несправностей пральних машин Siemens може бути безліч: вихід з ладу ТЕНу, зливного насоса, термостата, двигуна або електронного модуля управління, зношування підшипників, засмічення фільтрів та порушення цілісності шлангів. У будь-якому випадку обслуговування побутової техніки цього бренду варто довіряти лише професіоналам, оскільки неписьменний підхід може остаточно вивести прилад із ладу, і відновити його працездатність надалі буде просто неможливо.

Плюси звернення до нашої СЦ

Ми проводимо ремонт пральних машин Сіменс безпосередньо в день звернення (залишити заявку можна через сайт або по телефону), працюючи вдома у клієнтів у всіх районах Києва. Тобто вам не треба самостійно везти техніку до майстерні, а потім її забирати. Самі ремонтні роботи займуть від 15 хвилин до 24 годин, не більше. Ціни ліквідації найпоширеніших поломок вказані у прайсі. Якщо ж у ході ремонтних робіт знадобиться заміна деталей обладнання, що вийшли з ладу, ми використовуємо тільки оригінальні нові запчастини. Працюємо 7 днів на тиждень, з 8 ранку до 9 вечора. Завжди раді допомогти!

Ціни на ремонт пральних машин Siemens

Ваша загальна вартість ремонту багато в чому залежить від конкретної проблеми, яка перешкоджає роботі машини. Деякі проблеми щодо недорогі і не вимагають витрат на запасні частини, тоді як інші вимагають більше часу та більше матеріалів для завершення ремонту

Проблема
Ймовірна причина поломки
Ціна
Діагностика
Безкоштовно у разі ремонту
Безкоштовно
Заміна манжети
від 650 грн
Заміна підшипника
від 1200 грн
Заміна насосу
від 550 грн
Заміна ТЕНу (водонагрівача)
від 580 грн
Готові викликати
майстра ?
Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки