ᐉ Терміновий ремонт бойлерів (водонагрівачів) Thermex в Києві — Виклик майстра з ремонту та чищення бойлерів Термекс - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Терміновий ремонт бойлерів (водонагрівачів) Thermex в Києві — Виклик майстра з ремонту та чищення бойлерів Термекс - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт та чищення бойлерів Thermex (Термекс)

Ремонт
від 500 грн
  • Прийом заявки протягом 24 годин
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Своєчасне профілактичне обслуговування водонагрівачів Термекс дозволяє уберегти техніку від передчасних поломок. Але якщо все ж таки бойлер вийшов з ладу, замовляйте ремонт у нашому сервісному центрі. У нас працюють одні з найкращих фахівців Києва з ремонту обладнання цієї марки, техніка буде відновлена ​​в день вашого до нас звернення. Ремонт водонагрівачів Thermex проводиться вдома. Майстер зможе приступити до обслуговування бойлера у зручний для вас час.

Традиційні несправності техніки

Найпоширенішою ситуацією є відсутність нагрівання води, при цьому пристрій може показувати всі ознаки нормальної роботи. Найчастіше це відбувається через несправність Тена, рідше – електропроводки. Відбувається так, що рідина нагрівається надто повільно, отже нагрівач покрився неабияким шаром накипу, який також може викликати постійне включення-вимикання бойлера або надто галасливу роботу приладу.

Протилежний випадок – перегрів води, а це вже є результатом поломки термостата. Але найсерйознішою поломкою є витік рідини з бака через втрату цілісності резервуару. Ремонт водонагрівача в цьому випадку неможливий – потрібна його заміна. Як ремонт, так і установку бойлера, ви можете замовити в нашому сервіс-центрі, адже нерідкі випадки, коли через неправильний монтаж обладнання швидко виходить з ладу.

Як здійснюється обслуговування

Якісний ремонт водонагрівачів Термекс неможливий без проведення діагностики, чим часто грішать приватники, змінюючи вузол, який можна відремонтувати або усуваючи неіснуючу поломку. Фахівці нашої майстерні, перш ніж приступити до ремонту, виявляють причину несправності. Такий підхід дозволяє уникнути будь-яких помилок у роботі та суттєво прискорити подальший ремонт бойлера. Навіть найсерйозніші проблеми усуваються швидше ніж за 24 години.

У разі необхідності заміни комплектуючих майстер встановить «рідні» для вашого водонагрівача деталі. На обслуговування техніки та встановлені запчастини буде надано гарантію якості. Замовлення на ремонт користувачі водонагрівачів Thermex можуть зробити телефоном або формою зворотного зв'язку на сайті сервісного центру. Заявка буде відразу ж передана на виконання, виклик майстра та діагностика бойлера при його подальшому ремонті безкоштовні.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,0800 s
54
cache

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані