ᐉ Ремонт пральних машин Bosch вдома в Києві — Викликати майстри з ремонту пральних машин Бош - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт пральних машин Bosch вдома в Києві — Викликати майстри з ремонту пральних машин Бош - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт пральних машин Bosch (Бош) у Києві

Ремонт
від 450 грн
 • Прийом заявки протягом 24 годин
 • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
 • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
 • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Поломка пральної машини може завдати маси незручностей – порушити плани та ускладнити побут. Проблем не виникне лише в одному випадку – якщо ви, виявивши несправність, відразу зверніться до сервісного центру. Тільки професіонал зможе безпомилково визначити причину неполадки та знайти ефективний спосіб її усунення. Власникам пральних машин Bosch ми пропонуємо довірити ремонт нашим майстрам. Фахівці готові приїхати до будь-якої точки Києва, щоб відновити роботу вашої «помічниці» швидко та якісно.

Коли ремонт неминучий

Несправності пральної машини, як правило, очевидні. Про помилки повідомляють спеціальні індикатори чи характерні «симптоми». Поширені несправності:

 • відсутня злив або набір води;
 • не блокуються дверцята люка;
 • неможливо активувати потрібну програму;
 • не крутиться барабан;
 • перегорів ТЕН;
 • не працює віджимання;
 • агрегат вібрує, шумить та зсувається з місця;
 • утворилася текти;
 • білизна після прання залишається брудною.

З машинками Bosch такі поломки зазвичай трапляються через знос комплектуючих, механічних пошкоджень, перепаду напруги в електромережі, недотримання правил експлуатації, нехтування доглядом, неправильної установки.

Виявивши хоча б одну з перерахованих неполадок, варто запросити майстра додому – самостійне обслуговування в такому разі може лише зашкодити. До того ж крім очевидних, агрегат може мати приховані неполадки, дізнатися про них допоможе тільки ретельна діагностика. Якщо розпізнати та усунути несправності вчасно, термін служби установки триватиме не один рік.

Умови ремонту

Щоб запросити майстра додому, залиште заявку на нашому сайті. Вкажіть марку та модель пральної машини, а також опишіть характер поломки, щоб майстер зміг заздалегідь підібрати комплектуючі та ремонтне обладнання. Для ремонту пральних машин наші фахівці використовують оригінальні запчастини, а підтвердженням високої якості ремонту є гарантія, яку ми надаємо на строк від 3-х до 12-ти місяців.

Обслуговування техніки триває не більше 24 годин – вже в день оформлення заявки ви зможете користуватись справним агрегатом. Ми працюємо без вихідних, щоб вам не довелося викроювати в щільному графіку час на ремонт пральної машини. Щоб отримати відповіді на всі запитання, зв'яжіться з нашим менеджером онлайн або по телефону.

Ремонт пральних машин Bosch у Києві

Техніка Бош відрізняється високою надійністю та широким функціоналом, тому ремонт пральної машини Bosch classixx 5 та Bosch classixx 6 дуже рідкісна подія. Але з різних причин прання навіть таких надійних моделей, як Bosch logixx 8 і wfc 2060, все-таки іноді виходять з ладу, що завдає маси незручностей і вносить свої корективи в побут власників. Крім прання вручну, додаються проблеми з пошуком транспорту для доставки машинки до майстерні та вантажників для її навантаження.

Наш сервіс-центр пропонує ремонт пральних машин Bosch вдома, що дозволяє позбавити власників багатьох клопотів і прискорити відновлення працездатності прання. Ми готові виїхати в будь-яку точку Києва та виконати тестування та ремонт пральних машин Bosch у максимально короткий термін із незмінно високою якістю.

Коли необхідний ремонт пральних машин

Щоб швидко визначити несправний вузол, виробник передбачив у більшості своїх моделей, включаючи Бош maxx 4, систему самодіагностики. Використовуючи розшифровку кодів, можна з високим ступенем вірогідністі визначити несправний компонент. А якщо код помилки порівняти із зовнішніми проявами несправності, то досвідчений фахівець точно вкаже на несправну деталь. Найчастіші несправності виявляються з такими симптомами:

 • пральна машина не набирає або зливає відпрацьовану воду;
 • дверцята люка не блокуються у закритому стані;
 • не запускається жодна з програм прання;
 • барабан не обертається у всіх режимах;
 • вийшов з ладу нагрівальний елемент (ТЕН) і немає нагрівання води в баку;
 • машина перестала віджимати;
 • збільшився шум та з'явилася вібрація. Іноді пральна машина "танцює" по кімнаті;
 • машинка стала підтікати;
 • після прання білизна залишається брудною.

Причиною виникнення цих поломок найчастіше є природне зношування деталей, механічні пошкодження, перепади мережевої напруги, неправильна початкова установка, відсутність догляду і неправильна експлуатація. Якщо ви виявили один із цих симптомів, потрібно відразу ж вимкнути машинку і викликати майстра, щоб локалізувати поломку та виконати ремонт пральних машин Бош вдома.

Ремонт пральних машин у Києві

Ми пропонуємо ремонт пральних машин, Київ велике по території місто, але наші майстри приїдуть у будь-який район точно на час, узгоджений при оформленні замовлення. Щоб замовити виїзд майстра, достатньо залишити заявку на інтернет-порталі або зателефонувати. Уточніть під час спілкування з оператором модель прання, зовнішні ознаки поломки та код помилки, що відображається на табло. Це дозволить більш точно визначити, які запчастини взяти із собою майстру та які прилади потрібні для діагностики. Завдяки використанню оригінальних запчастин, ми надаємо реальну тривалу гарантію не лише на роботи, а й на встановлені деталі.

ВАЖЛИВО: Ми приймаємо та виконуємо замовлення 7 днів на тиждень!

Ціни на ремонт пральних машин Bosch

Ваша загальна вартість ремонту багато в чому залежить від конкретної проблеми, яка перешкоджає роботі машини. Деякі проблеми щодо недорогі та не вимагають витрат на запасні частини, тоді як інші вимагають більше часу та більше матеріалів для завершення ремонту

Проблема
Ймовірна причина поломки
Ціна
Діагностика
Безкоштовно у разі ремонту
Безкоштовна
Тече
Заміна манжети або ущільнювача дверцят
від 550 грн
Вібрує
Встановлення нових амортизаторів
від 550 грн
Проблема з підшипниковим вузлом
від 1200 грн
Зламалися дверцята
Ремонт/заміна люка, кріплення дверцят, петель
від 400 грн
Не крутить барабан
Ремонт двигуна
від 650 грн
Тече шланг зливу води
Заміна зливного шлангу
від 400 грн
Не крутить барабан
Заміна щіток на двигуні
від 450 грн
Не зливає воду
Заміна зливного насоса (помпи)
від 480 грн
Проблема з опорами барабана
Проблема з опорами барабана
від 800 грн
Готові викликати
майстра ?
Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки