Заміна підшипника у пральній машині Бош вдома — замовити | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна підшипника у пральній машині Бош вдома — замовити | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна підшипника у пральній машині Bosch

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

У пральних машинах Bosch підшипник відіграє дуже важливу роль і при поломці ремонту не підлягає заміна. Ігнорування проблеми може призвести до плачевних наслідків, тому рекомендуємо якнайшвидше викликати майстра.

Далеко не всі фахівці Києва з ремонту пральних машин Бош, можуть замінити підшипник, робота потребує високої кваліфікації та багатого досвіду. Радимо звернутися до нашого сервісного центру Ремонт вдома, де працюють справжні професіонали, які можуть у найкоротші терміни поміняти підшипниковий вузол та налаштувати пральну машину.

Високий рівень обслуговування на вигідних умовах

Заміна підшипника в пральній машині Бош проводиться вдома, тому вам не доведеться витрачати час та гроші, щоб доставити техніку до майстерні. У розпорядженні наших майстрів є всі необхідні інструменти ремонту обладнання на місці. Поки фахівець ремонтує пральну машину, ви спокійно можете займатися власними справами.

Поломка підшипникового механізму в пральних машинах Bosch виявляється сильним стукотом і гулом при роботі апарату, особливо під час віджимання білизни. Продовжувати експлуатувати техніку з такою поломкою неможливо через високий рівень шуму. Крім того, зламана вкладка рано чи пізно лусне, і якщо це трапиться на високих оборотах (а так воно зазвичай і відбувається), дорогого ремонту не уникнути.

Викликайте майстра без зволікання. Фахівці нашого сервісного центру виконають діагностику, протестують пристрій та винесуть вердикт. Можливо, підшипник змінювати та не доведеться, а причина несправності криється в іншому. Наприклад, послаблений шків і ненадійно зафіксована противага також викликають шум при роботі прання.

Хай там як, ремонтувати техніку доведеться. Якщо потрібно замінити підшипник, ми встановимо новий рідний вузол для конкретної моделі пральної машини Бош. Наявність висококваліфікованих фахівців та оригінальних комплектуючих дає нам повну впевненість як ремонт. На роботу надається гарантія та видається відповідний сертифікат.

Наші переваги

У випадку надання допомоги обладнання фахівця та діагностика прання Bosch безкоштовні. Від правильної експлуатації залежить, як довго пральна машина пропрацює без поломок. Після ремонту майстер дасть вам цінні рекомендації щодо правильного користування технікою та належного догляду за нею.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки