ᐉ Ремонт пральних машин у Святошинському районі | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт пральних машин у Святошинському районі | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт пральних машин у Святошинському районі

Ремонт
від 450 грн

  • Прийом заявки протягом години
  • Виїзд майстра до Святошинського району
  • Діагностика безкоштовна
  • Гарантія на ремонт до 12 місяців

Виявили, що зламалася пральна машина: апарат не виконує деякі функції (прання, віджим, слив, нагрівання води), деталі, що вийшли з ладу, потребують заміни? Наш сервісний центр надає послуги з ремонту пралень мешканцям Святошинського та інших районів Києва. Викликати майстра додому можна, заповнивши форму заявки онлайн або зв'язавшись із нашими менеджерами по телефону. Докладно опишіть проблему, щоб фахівець зміг привезти з собою необхідні деталі для заміни.

На відміну від багатьох інших ремонтників, ми не змусимо вас перевозити пральну машину до майстерні. Кваліфікація наших співробітників дозволяє проводити всі ремонтні роботи, навіть підвищеної складності, вдома у замовників. Вам потрібно лише підготувати техніку до приїзду спеціаліста: відключити її від мережі, знайти інструкцію (якщо вона є), звільнити місце для роботи.

Вартість ремонту

Скільки коштуватиме ремонт пральної машини? Це питання турбує всіх наших клієнтів. Іноді – у разі серйозної поломки – багато власників пралень вирішують придбати новий апарат, а не ремонтувати старий. Все через побоювання, що ціна послуг майстра виявиться надто високою. Але не варто ухвалювати поспішних рішень. Вартість наших послуг не перевищує середніх розцінок по Києву, тому ремонт пральної машини в будь-якому випадку буде набагато вигіднішим, ніж покупка нової.

За виїзд майстра до Святошинського району вам нічого платити не потрібно, як і за діагностику техніки у разі згоди на проведення ремонту. Усі розцінки (без урахування вартості запчастин) вказані на нашому сайті, де кожен охочий може з ними ознайомитись. Точну вартість робіт майстер назве лише після того, як продіагностує апарат та виявить причину несправності.

Послуги сервісного центру

Ми ремонтуємо пральні машинки-автомат будь-яких марок, усуваючи як прості, так і досить складні поломки. Майстри сервісного центру можуть замінити шланги, патрубки, впускний клапан, ТЕН, амортизатори, приводний ремінь, модуль керування, відремонтувати або встановити новий двигун, зливний насос, барабан, хрестовину, люк.

Приводом для звернення до майстерні можуть стати будь-які збої в роботі пральної машини – сторонні звуки (стук, скрип, скрегіт, гул), сильна вібрація, запах гару, удари струмом, мимовільне відключення апарату, відсутність затоки, зливу або нагрівання води, віджимання, полоскання , поява протікання. Своєчасний виклик фахівця під час виявлення перших симптомів поломки допоможе уникнути зайвих витрат.

Ціни на ремонт пральних машин (Святошинський район):

Проблема
Ймовірна причина поломки
Діагностика
Безкоштовно у разі ремонту
Безкоштовно
Виклик майстра
Безкоштовно у разі ремонту
від 150 грн
Не гріє пральна машина
Заміна ТЕНу (водонагрівача)
від 380 грн
Не вмикається пральна машина
Ремонт модуля управління (плати)
від 550 грн
Не зливає воду
Заміна зливного насоса (помпи)
від 350 грн
Пральна машина вібрує
Встановлення нових амортизаторів
від 450 грн
Пральна машина не зливає воду
Зливний насос
від 350 грн
Пральна машина не віджимає
Ремонт двигуна
від 450 грн
Шумить пральна машина
Проблема із підшипниковим вузлом
від 850 грн

Готові викликати
майстра ?

Оформити заявку та викликати майстра в будь-який район Києва Оболонський, Печерський, Подільський, Святошинський, Солом'янський, Шевченківський, Дарницький, Дніпровський, Святошинський, додому можна по одному із вказаних телефонів.

Отримати безкоштовну консультацію