ᐉ Ремонт пральних машин Samsung в Києві — Сервісний центр з ремонту пральних машин Samsung - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт пральних машин Samsung в Києві — Сервісний центр з ремонту пральних машин Samsung - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт пральних машин Samsung (Самсунг) у Києві

Ремонт
від 450 грн
 • Прийом заявки протягом 24 годин
 • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
 • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
 • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Всупереч високій якості складання та комплектуючих пральної машини Samsung, вона, як і прилади більш недорогих брендів, може потребувати обслуговування та ремонту. Перші ознаки несправності зазвичай з'являються нескоро після покупки пристрою. Багато людей вперше чинять пральні машини Самсунг на другому десятку їхньої правильної роботи. Основні причини неполадок є досить банальними: жорстка вода, неякісний порошок, недбала експлуатація. І як наслідок, навіть найзахищеніша від негативних впливів машина може зламатися.

У разі виходу пральної машини Samsung із ладу слід довірити її ремонт професіоналів. Найкращим варіантом буде звернутися до нашого сервісного центру з обслуговування побутової техніки. Майстер по ремонту пральних машин зможе прибути протягом години після оформлення заявки до будь-якого району Києва та області. Оперативність роботи фахівців «Ремонт вдома» забезпечується завдяки їхньому виїзду додому. Це також дозволяє зберегти гроші, час та нерви, не витрачаючись на транспортування техніки до СЦ.

Характерні поломки

Багаторічний досвід майстрів «Ремонт на дому» дозволяє усунути практично будь-які несправності пральної машини Samsung. Можна відзначити п'ять основних поломок:

 • несправність водонагрівача (білизна перестає випрати);
 • поломка барабана (машина не може повноцінно віджимати речі);
 • перебої у роботі електродвигуна (страждає практично вся електрична система);
 • неполадки амортизаторів (в режимі «віджимання» агрегат сильно гримить і трясеться);
 • механічні ушкодження (пов'язані з недбалим використанням приладу).

Серед них ви можете побачити властиві вашому агрегату ознаки, що свідчать про те, що необхідно звернутися до СЦ за ремонтом. У більш сучасних машинах також є поширена проблема з модулем управління, який відповідає за роботу програм.

Чому у нас найякісніший ремонт?

Якою б не була ваша пральна машина Samsung, фахівці «Ремонт на дому» здатні повною мірою оцінити масштаб поломки та вжити всіх необхідних заходів для її усунення. Для цього ми маємо у своєму розпорядженні все, що може знадобитися, починаючи від набору інструментів, закінчуючи якісними деталями. Щодо запчастин, то у нас вони виключно нові, від виробника. Після ремонту вам обов'язково буде видано гарантію на надані послуги терміном до 1-го року. Ця умова зобов'язує наших майстрів працювати на совість і лише підтверджує те, що ми женемося не за кількістю, а за якістю.

Ремонт пральних машин Samsung у Києві

Попри те, що техніка цього бренду відрізняється високою якістю складання та довговічністю, іноді виникають ситуації коли ремонт пральних машин Samsung є єдиним способом відновити їхню працездатність. Для багатьох поява збоїв у роботі прання стає повною несподіванкою, адже за багато років експлуатації власники оцінили її високу надійність. Найчастіше винуватцями несправностей стають зовнішні причини:

 • висока жорсткість води;
 • використання неякісних миючих засобів;
 • неправильний догляд;
 • недбале ставлення до техніки.

І навіть попри використання для захисту обладнання від негативних впливів ряду інноваційних розробок, іноді техніка не витримує і доводиться виконувати ремонт пральної машинки Samsung. Багато хто намагається відновити роботу машинки автомата самостійно, але рідко у кого ці спроби закінчуються успішно. Адже пральні належать до агрегатів підвищеної складності. Тому щоб швидко і надійно відновити працездатність своєї домашньої помічниці, краще відразу звернутися до сервісного центру пральних машин Samsung у Києві.

Ремонт пральних машин Samsung, Характерні поломки:

Найчастіше ремонт пральних машин Samsung виконується з наступних причин:

 • відсутність нагрівання води в баку (машина зупиняється або знижується якість прання);
 • несправності в елементах конструкції барабана (відсутнє віджимання або барабан не обертається зовсім);
 • поломка електродвигуна та його ланцюгів;
 • знос амортизаторів (підвищується вібрація та шум);
 • збій або вихід з ладу модуля, що управляє;
 • механічні поломки з вини користувачів.

ВАЖЛИВО: Поломки різних вузлів можуть мати однакові зовнішні ознаки і навіть висвічувати аналогічні помилки системи діагностики. Тому точно визначити несправну деталь та виконати ремонт пральної машини Самсунг можуть лише кваліфіковані спеціалісти.

Якісний ремонт пральних машин Samsung у Києві

Попри те, що багато майстерень виконують ремонт пральних машин Samsung, Київ може похвалитися наявністю компанії, яка виконує відновлення практично всіх поломок побутової техніки вдома. І попри складні умови виконання ремонту, ми надаємо реальну гарантію на виконані роботи терміном до одного року.

Ми проводимо ремонт пральних машин Samsung вдома, незалежно від типу поломки та року випуску прання. У нас завжди в наявності оригінальні запчастини на всі моделі пральних машин Samsung, а майстри мають все необхідне діагностичне обладнання, інструменти та пристрої, що дозволяє максимально скоротити час простою пральної машини замовника. Крім цього, клієнту не доведеться витрачати час і гроші на транспортування обладнання в майстерню - запчастини майстер доставляє до замовника самостійно.

Наші фахівці готові приїхати до замовника для виконання ремонту прання протягом однієї години після виклику або у погоджений з диспетчером час незалежно від району міста та дня тижня.

Ціни на ремонт пральних машин Samsung

Ваша загальна вартість ремонту багато в чому залежить від конкретної проблеми, яка перешкоджає роботі машини. Деякі проблеми щодо недорогі та не вимагають витрат на запасні частини, тоді як інші вимагають більше часу та більше матеріалів для завершення ремонту

Проблема
Ймовірна причина поломки
Ціна
Діагностика
Безкоштовно у разі ремонту
Безкоштовна
Не гріє
Заміна ТЕНу (водонагрівача)
від 480 грн
Шумить
Заміна підшипника
від 1100 грн
Не крутить барабан
Ремонт двигуна
від 450 грн
Не набирає (не подає) воду
Заміна клапанів
від 420 грн
Вібрує
Заміна амортизаторів
від 450 грн
Тече
Заміна манжети
від 550 грн
Не крутить барабан, але працює
Заміна ременя
від 440 грн
Готові викликати
майстра ?
Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки