ᐉ Ремонт пральних машин AEG в Києві — Викликати майстри з ремонту пральних машин АЕГ вдома - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт пральних машин AEG в Києві — Викликати майстри з ремонту пральних машин АЕГ вдома - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт пральних машин AEG (АЕГ) у Києві

Ремонт
від 500 грн
 • Прийом заявки протягом 24 годин
 • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
 • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
 • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Мінімальна витрата води, великий вибір режимів, енергоефективність, надійні системи захисту та самодіагностики роблять сучасне обладнання для прання практично досконалим. Єдина вада агрегатів - схильність до поломок. Якщо ваша машинка AEG вийшла з ладу або частково втратила продуктивність, довірте її ремонт нашим досвідченим майстрам по ремонту пральних машин. Фахівець приїде до будь-якої точки Києва чи передмістя, щоб відновити роботу установки професійно та швидко. Ми ремонтуємо техніку виключно вдома – майстри виїжджають на завдання з усіма необхідними інструментами та комплектуючими.

Коли дзвонити до сервісного центру

Пральні машини європейських брендів оснащені індикаторами помилок – відомості про проблеми відображаються на спеціальному екрані. Коли запустити цикл прання не вдається, а установка сигналізує про збій, слід перевірити, чи є напруга в мережі, чи достатній тиск води та наскільки щільно закриті дверцята люка. Якщо, на перший погляд, все в нормі, але машина не вмикається, варто негайно викликати майстра. Про необхідність ремонту говорять такі «симптоми» поломок:

 • не набирається/не зливається вода;
 • білизна не добре переться, на ньому з'являються нові плями;
 • не обертається барабан;
 • під час віджиму установка вібрує, шумить, зсувається з місця;
 • порушено температурний режим;
 • тече бак.

Якщо пральна машина AEG несправна, потрібно негайно припинити її експлуатацію, звільнити від води та білизни, а потім запросити майстра. Фахівець виявить причину неполадки за допомогою діагностичного обладнання та поверне агрегату колишню працездатність.

Обслуговування в СЦ «Ремонт на дому»: швидко, якісно, ​​з гарантією

Ми – команда професіоналів, які готові подарувати вашій побутовій техніці друге життя. Навіть якщо поломка пральної машини вам здається безнадійною, зверніться до нас – досвідчені майстри впораються із найскладнішим завданням за лічені години. Максимальна тривалість ремонту – доба. Відповідальний підхід до роботи ми підтверджуємо гарантією – термін зобов'язання становить від 3 до 12 місяців (залежно характеру несправності). Ми пропонуємо прозорі умови співпраці: ви платите тільки за роботу спеціаліста та використані в процесі ремонту запчастини. До речі, для кожної пральної машини майстри підбирають брендові комплектуючі.

Оскільки продукція німецького концерну Electrolux відрізняється високою надійністю, ремонт пральних машин АЕГ виконують дуже рідко. Адже крім якісних комплектуючих, розробники передбачили ряд спеціальних функцій, що захищають вузли машини від поломок. Перш за все, це система автоблокування помпи, що запобігає попаданню сторонніх предметів у слив Якщо в улитку разом із відпрацьованою водою проникає невеликий предмет, помпа починає перекачувати воду у зворотному напрямку, виштовхуючи сміття у дренажний фільтр.

ВАЖЛИВО: Не використовуйте без необхідності високошвидкісне віджимання (1200-1800 об./хв), через те, що така інтенсивність віджиму не тільки несприятливо впливає на тканину, але і створює підвищене навантаження на підшипниковий вузол барабана, що може призвести до його прискореного зносу. А такий ремонт пральних машин AEG коштує недешево.

Всі моделі цього бренду мають систему самодіагностики. Це набагато спрощує ремонт пральної машини AEG та скорочує час на пошук несправності. Часто машина висвічує коди помилок під час прання, у момент виникнення несправності. Але діагностику можна запустити і вручну, тим більше деякі помилки відображаються тільки в тестовому режимі. Для цього потрібно:

 • повернути селектор програм у положення AUS (Вимк), скасувавши раніше запущені програми прання;
 • відключити пральну машинку від електромережі;
 • одночасно натиснути та утримувати кнопки “Пуск/старт” та “Вихід”;
 • включити машинку і провернути колесо селектора на перший поділ за годинниковою стрілкою;
 • повторно натисніть та утримуйте кнопки “Пуск/старт” та “Вихід” до появи на дисплеї коду помилки.

ВАЖЛИВО: Щоб вийти з тестового режиму, достатньо ввімкнути, вимкнути та знову включити пральну машинку.

Ціни на ремонт пральних машин AEG

Ваша загальна вартість ремонту багато в чому залежить від конкретної проблеми, яка перешкоджає роботі машини. Деякі проблеми щодо недорогі та не вимагають витрат на запасні частини, тоді як інші вимагають більше часу та більше матеріалів для завершення ремонту

Проблема
Ймовірна причина поломки
Ціна
Діагностика
Безкоштовно у разі ремонту
Безкоштовна
Заміна підшипника
від 1200 грн
Готові викликати
майстра ?
Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки