Заміна терморегулятора холодильника - вигідні ціни - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна терморегулятора холодильника - вигідні ціни - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Зламався терморегулятор у холодильнику? Викличте майстра додому!

МИ ПРОПОНУЄМО:

  • Безкоштовний виклик майстра
  • У 90% ремонт займає трохи більше 30 хвилин
  • Безкоштовна діагностика
  • Гарантія від 3 до 24 місяців

Наші технічні фахівці є лідерами в галузі ремонту холодильників та мають допуск до роботи з усіма основними моделями всіх основних марок.

 

Заміна терморегулятора в холодильнику входить до переліку послуг, які надає наш сервісний центр. Сучасне обладнання, оригінальні комплектуючі та висока кваліфікація майстрів дозволяють гарантувати чудовий результат ремонту холодильника навіть у найскладніших випадках. Звертайтеся до нас і будьте впевнені, що всі процедури заміни терморегулятора та відновлення функцій холодильника будуть виконані в найкоротші терміни.

Як визначити поломку терморегулятора

Найчастіше необхідність замінити терморегулятор викликана природним зношуванням деталі, але також причина може критися і в недотриманні правил експлуатації. При цьому зазвичай ремонт елемента неможливий, оптимальним рішенням є його повна заміна.

Визначити, що терморегулятор вийшов з ладу, не так уже й складно, досить просто звернути увагу на характерні зміни в роботі холодильника. Ремонт необхідний, якщо:

  • мотор-компресор не вимикається та агрегат працює без зупинок;
  • холодильна камера не працює;
  • температура у камерах холодильника помітно піднялася.

Попри те, що заміна терморегулятора, на перший погляд, є досить простою процедурою, насправді все не так легко. Залежно від моделі холодильника, розташування елемента і тип його кріплення можуть помітно відрізнятися, що створює додаткові труднощі, тому ремонт варто довірити фахівцеві. Будь-яке непрофесійне втручання у роботу техніки може призвести до її повного виходу з ладу та значного збільшення вартості ремонту.

Найкращі пропозиції від сервісу «Ремонт на дому»

Терморегулятор у вашому холодильнику вийшов з ладу? Майстри нашого сервісного центру впораються з цією проблемою швидко та на найвищому рівні. Для того, щоб викликати спеціаліста, достатньо просто залишити заявку на сайті (описавши проблему та вказавши марку пристрою) або зв'язатися з менеджером – ваше звернення буде одразу передано майстру.

Заміна терморегулятора в холодильнику проводиться вдома, вам не доведеться самостійно доставляти техніку в майстерню, наші фахівці приїдуть у будь-яку точку Києва чи передмістя. Дізнатися скільки коштує заміна терморегулятора можна, вивчивши представлений на сайті прайс, але остаточна сума залежить від складності поломки. Ми впевнені як пропоновані послуги, тому даємо гарантію на всі види робіт терміном від 3 до 12 місяців.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки