Заміна реле в холодильнику вдома у Києві з гарантією | Ремонт вдома - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна реле в холодильнику вдома у Києві з гарантією | Ремонт вдома - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт та заміна пускового реле холодильника

МИ ПРОПОНУЄМО:

  • Безкоштовний виклик майстра
  • У 90% ремонт займає не більше 30 хвилин
  • Безкоштовна діагностика
  • Гарантія від 3 до 24 місяців

Наші технічні фахівці є лідерами в галузі ремонту холодильників та мають допуск до роботи з усіма основними моделями всіх основних марок.

Пускове реле сміливо можна назвати одним з найважливіших елементів конструкції холодильника - саме від його справності залежить робота мотора і, як наслідок, якість зберігання продуктів. Тому у разі виходу деталі з ладу варто якнайшвидше звернутися до фахівців. Майстри нашого сервісного центру проведуть ремонт, і при необхідності заміну, пускового реле у найстисліші терміни – ми гарантуємо, що всі функції холодильника будуть відновлені не пізніше ніж через 24 години після звернення. При цьому ціни на проведення робіт приємно вразять вас своєю демократичністю.

Як самостійно виявити несправність

Попри те, що кожен елемент сучасного холодильника, у тому числі та пускозахисне реле, відрізняється чудовою надійністю, ймовірність поломки все ж таки залишається досить високою. Недотримання правил експлуатації, перепади електрики, знос деталей через тривалу експлуатацію і навіть заводський шлюб – все це може призвести до необхідності ремонту або заміни пускового реле.

Діагностувати поломку пускового реле можна самостійно, для цього досить просто звернути увагу на роботу холодильника. Отже, терміновий ремонт необхідний, якщо двигун:

  • не запускається;
  • вмикається на короткий час (приблизно 10 секунд), після чого знову вимикається;
  • працює практично без відключень протягом тривалого часу.

Як правило, причиною поломки зазвичай є заклинювання рухомих контактів, перегорання спіралі, що нагріває, або зниження рівня пружності пружинної пластини. У будь-якому разі, заміну пускозахисного реле варто довірити професіоналу – досвідчений майстер з ремонту холодильників впорається з цією проблемою дуже швидко.

Чому варто вибрати нас?

Якщо ви шукаєте фахівців, які можуть здійснити заміну пускового реле в холодильнику в найкоротші терміни, зверніться до нашого сервісного центру. Всі наші майстри мають високу кваліфікацію і мають у своєму розпорядженні найкращі інструменти, що дає можливість виконувати діагностику та ремонт максимально точно та швидко.

Заміна пускового реле проводиться вдома – вам не потрібно турбуватися про доставку холодильника до майстерні, фахівці самі приїдуть за потрібною адресою до будь-якого району Києва чи передмістя. Викликати майстра також дуже просто: заповніть заявку на сайті або зв'яжіться з нашим менеджером. Досвідчені фахівці швидко впораються з роботами будь-якої складності, до того ж на всі види послуг надається гарантія терміном від 3 до 12 місяців.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки