Ремонт кондиціонерів у Києві

Наші телефони:

(098) 366-04-43
(063) 116-95-80
(095) 443-80-46

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Київ, вул. Iвана Кудрi, 38Б

Ціни на ремонт кондиціонерів

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі кондиціонера. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) от 100 грн. Замовити
Заправка фреоном від 450 грн. Замовити
Чистка, профілактика системи охолодження від 280 грн. Замовити
Чистка дренажу від 250 грн. Замовити
Відновлення модуля управління від 500 грн. Замовити
Відновлення внутрішніх ланцюгів від 280 грн. Замовити
Заміна мотора-компресора від 600 грн. Замовити

Вийшов з ладу побутовий кондиціонер? Телефонуйте – відремонтуємо на дому!

Задача кондиціонеру – якісно охолоджувати повітря, а якщо цього не відбувається, слід звертатися до кваліфікованого фахівця з ремонту. Якщо ви мешкаєте в Києві, передмісті або області, професіональні майстри нашого сервісного центру швидко прийдуть на допомогу і в короткий термін відремонтують спліт-систему у вас вдома.

Ціни на ремонт кондиціонерів можна переглянуті в прайс-листі на сайті майстерні. В прейскуранті вказані приблизні розцінки на усунення типових поломок, точна вартість стане відома після того, як фахівець визначить причину нсправності. Вартість обслуговування також може залежати від моделі пристрою в разі заміни комплектуючих.

Види неполадок і правила користування технікою

В більшості випадків кондиціонери погано охолоджують через забруднення повітряних фільтрів. Фільтруючі елементи знаходяться у внутрішньому блоці під панеллю керування. Їх нескладно зняти й почистити самостійно, це треба робити раз в два-три тижні, якщо прибор працює щодня. Очищення полягає в промиванні під струменем теплої води з подальшим просушуванням на протязі декількох хвилин.

Якщо фільтри тривалий час не чистити, знизиться швидкість обдуву радіатору, температура повітря буде збільшуватись. З часом забруднення можуть призвести до обмерзання трубопроводу і налипання бруду на пластинах радіатору. В цьому випадку самостійно ви вже не впораєтесь. Доведеться викликати майстра, який буде розбирати кондиціонер і чистити за допомогою сильних хімічних засобів.

Внутрішній та зовнішній блоки з’єднуються один з одним за допомогою розвальцьовування. При такому з’єднанні неминучий витік фреону (6-8% на рік), тому заправку необхідно проводити щорічно. Звертайтесь до нашого сервіс-центру, ми обслуговуємо кондиціонери буд-яких марок та моделей. Якщо вчасно не заправити спліт-систему, компресор буде перегріватись і може вийти з ладу. За ремонт доведеться викласти чималеньку суму. Будьте уважними при використанні спліт-системи в режимі обігріву в холодну пору року. Більшість пристроїв не можна експлуатувати при температурі нижче -7С, інакше масло в компресорі буде загусати, а вузол може швидко вийти з ладу.

Як замовити ремонт

Обслуговування кондиціонеру можна замовити по телефону з 9.00 до 21.00 (ми працюємо без вихідних) або за допомогою форми зворотного зв’язку на сайті СЦ «Ремонт на дому». Заявки обслуговуються швидко і відразу надсилаються в роботу. Майстер зможе відремонтувати техніку в цей же день. На ремонт надається гарантія від 3 до 12 місяців.

Ремонт і обслуговування кондиціонерів в Києві та області Ремонт кондиціонерів в СЦ в Києві Професійний ремонт кондиціонерів ремонт кондиціонерів в Києві з гарантією
0.2574 s
27