ᐉ Ремонт холодильників AEG вдома в Києві — Майстер з ремонту холодильників АЕГ - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт холодильників AEG вдома в Києві — Майстер з ремонту холодильників АЕГ - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт холодильників AEG (АЕГ) у Києві

Ремонт
від 500 грн
 • Прийом заявки протягом 24 годин
 • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
 • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
 • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Оперативний, за чудовою вартістю і при цьому якісний ремонт холодильників AEG вдома в будь-якому районі Києва доступний у нашому сервісному центрі. У нас працюють лише досвідчені фахівці, а тому їм під силу полагодити будь-яку модель холодильника АЕГ від 15 хвилин до 24 годин максимум, залежно від рівня складності поломки. Зверніть увагу, якщо в ході ремонтних робіт виникне необхідність заміни деталей, що зносилися (термостата, компресора) – ми використовуємо для цих цілей тільки нові оригінальні запчастини. На всі проведені роботи та встановлені деталі надаємо гарантію терміном 3-12 місяців, точний гарантійний період зазначається у відповідному документі, що надається кожному клієнту.

Найчастіші поломки холодильного обладнання AEG

Необхідність відремонтувати холодильник AEG виникає при діагностуванні таких неполадок:

 • компресор почав сильно гудіти;
 • через певні періоди часу двигун не вимикається, працюючи безперервно;
 • мотор вмикається і через 15-20 секунд роботи вимикається;
 • температура в холодильній камері не відповідає вибраному режиму: суттєво вище або нижче;
 • на стінках камер приладу від AEG постійно з'являється сніжна шуба;
 • під корпусом агрегату періодично утворюється вода;
 • панель керування не реагує на команди.

Ці проблеми можуть бути пов'язані з виходом з ладу різних елементів холодильника АЕГ: від компресора до ущільнювальної гумки на дверцятах. Крім того, ряд неполадок обумовлений витоком фреону (холодоагенту). Звичайно ж, не варто довіряти обслуговування холодильників АЕГ недосвідченим майстрам, оскільки в результаті є високий ризик отримати у своєму розпорядженні повністю непрацездатний прилад.

Чому вам варто звернутися до нашого СЦ «Ремонт на дому»

Головне: ми робимо ремонт холодильного обладнання від бренду AEG вдома у клієнтів у всіх районах Києва, а також виїжджаємо в область. Це позбавляє вас необхідності транспортувати громіздкий холодильник у майстерню, а потім забирати його – наш спеціаліст прибуде за вказаною адресою в день подачі заявки. Викликати фахівця нашого сервісного центру можна як по телефону, так і оформивши заявку на сайті. Працюємо без вихідних, з 8 ранку до 9 вечора.

Якщо вас цікавить ціна на послуги, ознайомтеся з прайс-листом, де вказано вартість основних робіт, та переконайтеся, що співпрацювати з нами — вигідно. Ми цінуємо свою репутацію, а тому гарантуємо кожному клієнту найвищий рівень сервісу.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки