ᐉ Ремонт пральних машин Gorenje в Києві — Викликати майстри з ремонту пральних машин - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт пральних машин Gorenje в Києві — Викликати майстри з ремонту пральних машин - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт пральних машин Gorenje (Гореньє) у Києві

Ремонт
від 500 грн
 • Прийом заявки протягом 24 годин
 • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
 • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
 • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Ми проводимо ремонт пральних машин Gorenje вдома у всіх районах Києва в день звернення до нашого сервісного центру. А оскільки у нас працюють тільки справжні професіонали своєї справи, щоб полагодити пральну машинку Gorenje незалежно від рівня складності поломки, їм потрібно до 24 годин максимум: прості роботи займають лише 15 хвилин. При цьому вартість обслуговування побутової техніки в СЦ «Ремонт на дому» цілком лояльна – ознайомтеся з прайс-листом та переконайтесь у цьому особисто. Для виклику майстра заповніть невелику форму на сайті або зателефонуйте нам.

Часті поломки пральних машин від Gorenje

Використання неякісного прального порошку, надто жорстка водопровідна вода, перепади напруги в електромережі, неправильна установка та неакуратна експлуатація нерідко призводять до поломок пральних машинок Gorenje. Необхідність відремонтувати пральну машинку найчастіше виникає при виході з ладу наступних деталей:

 • зливного насоса (помпи), через що злив води здійснюється не повністю, в баку після віджиму залишається вода;
 • підшипників, що діагностується за сильною вібрацією та шумом під час віджиму;
 • ременя приводу – це призводить до неякісного віджимання білизни після циклів прання та полоскання;
 • електронного модуля управління – в цьому випадку панель погано реагує на команди або прилад взагалі не включається;
 • ТЕНа, що стає помітно за відсутності нагріву води та, як наслідок, погіршення якості прання.

Фахівець нашої майстерні обов'язково перед початком ремонтних робіт проводить діагностику пральної машинки Gorenje для виявлення точних причин неполадок, а після їх усуває. Але часто деталі, що не вийшли з ладу, не підлягають відновленню і потребують заміни. В цьому випадку в СЦ "Ремонт вдома" використовуються тільки нові оригінальні запчастини.

Відмінні ціни, гарантія якості – СЦ «Ремонт на дому»

Коли потрібний терміновий ремонт пральних машин Горіння вдома в будь-якому з районів Києва та області, зверніться до нас. Усі ремонтні роботи ми проводимо оперативно та якісно: після закінчення кожного клієнта видається гарантійний документ терміном дії до 1 року. А виїзд майстра додому позбавляє наших клієнтів необхідності своїми силами везти громіздку пральну машину в майстерню і після неї забирати. Викликати спеціаліста ви можете у найбільш вдалий час: працюємо 7 днів на тиждень, з раннього ранку до пізнього вечора.

Ремонт пральних машин Gorenje у Києві

Прання цього бренду важко віднести до найпопулярніших. Але власники вважають їх просто "робочими конячками" - працюють тихо та надійно. Але якщо раптом трапиться поломка або необхідна консультація - звертайтеся до нашого сервісного центру пральних машин Gorenje, Київ будь-який район і в будь-який час ми прийдемо на допомогу. Нема потреби везти пральну машину в майстерню або до знайомого майстра – ми виконуємо ремонт пральних машин Gorenje вдома.

Щоб викликати майстра додому, достатньо залишити заявку на сайті або зателефонувати. При спілкуванні з фахівцем повідомите основні "симптоми" поломки та код помилки з індикатора. Це дозволить майстру заздалегідь визначити “діагноз” та взяти собою всі потрібні запчастини. Зазвичай ремонт пральної машини Gorenje не займає більше як годину, а в найскладніших випадках – до доби (з урахуванням часу на доставку необхідних запчастин).

Поломки, що призводять до ремонту пральних машин

Найчастішими причинами, що викликають порушення роботи прання, вважаються:

 • надмірна жорсткість водопровідної води;
 • часті перепади напруги мережі;
 • неправильно виконана первісна установка;
 • недбала експлуатація та нерегулярний догляд.

Сукупність кількох причин може призвести до того, що ремонт пральної машини Gorenje доведеться проводити вже через кілька років після покупки. Найчастіше виходять з ладу:

 • дренажна помпа (насос), що призводить до неповного відкачування води з бака, інколи ж і до повної відсутності зливу;
 • блок підшипників, що можна визначити за підвищеним шумом та вібрацією прання спочатку при віджиму, а пізніше і при звичайному пранні;
 • приводний ремінь. Якщо ремінь розтягнутий, знижується якість віджимання;
 • керуючий електронний модуль. При збоях або пошкодженнях електронних компонентів прання поводиться непередбачувано. Може переривати прання будь-де, а може не включатися зовсім;
 • нагрівальний елемент (ТЕН). У цьому випадку відсутнє нагрівання води в баку і це можна визначити зниження якості прання.

Перед тим як виконувати ремонт пральної машини Gorenje, наш спеціаліст проведе повну діагностику прання, точно визначить несправний вузол і замінить деталь, що вийшла з ладу.

Де вигідніше виконувати ремонт пральних машин Gorenje в Києві

Якщо зламалася ваша пральна машина Gorenje, ремонт пральних машин краще замовити в нашому сервіс-центрі. Крім того, що майстер виконує всі роботи вдома, для заміни ми використовуємо тільки оригінальні запчастини для пральних машин Gorenje, Київ хоч і має розгалужену мережу спеціалізованих магазинів, але запчастини в них не завжди потрібної якості. На всі виконані роботи та деталі ми надаємо тривалу реальну гарантію. Звертайтеся до нас будь-якого дня тижня – ми працюємо без вихідних.

Ціни на ремонт пральних машин Gorenje

Ваша загальна вартість ремонту багато в чому залежить від конкретної проблеми, яка перешкоджає роботі машини. Деякі проблеми щодо недорогі і не вимагають витрат на запасні частини, тоді як інші вимагають більше часу та більше матеріалів для завершення ремонту

Проблема
Ймовірна причина поломки
Ціна
Діагностика
Безкоштовно у разі ремонту
Безкоштовно
Зміна підшипника
від 850 грн
Заміна манжети
від 550 грн
Готові викликати
майстра ?
Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки