Заміна та очищення фільтра посудомийної машини - недорогий ремонт - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна та очищення фільтра посудомийної машини - недорогий ремонт - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Замінимо фільтр посудомийної машини за кілька хвилин

Якщо засмітився або вийшов з ладу фільтр посудомийної машини, якість миття посуду знижується, а на дні пристрою накопичується вода. Очистити або поміняти його можна і самостійно, але якщо ви не хочете займатися розбиранням і складанням агрегату, зверніться до наших фахівців. Майстри СЦ "Ремонт на дому" виконають всю роботу за кілька хвилин у вас вдома.

Чи потрібно міняти фільтр

Власники посудомийних машин часто ігнорують проблеми з фільтром, вважаючи, що навіть якщо він порядком зношений, це не особливо впливає на роботу техніки. Часто така помилка стає причиною серйозного дорогого ремонту. Зношений фільтр не здатний затримати всі забруднення, і доволі великі частки їжі починають потрапляти у внутрішні механізми посудомийки - в циркуляційний насос, на поверхню ТЕНа, в патрубки.

Погіршенням якості мийки в цьому разі справа не закінчиться. З ладу може вийти ТЕН або циркуляційний насос. Заміна цих елементів коштує набагато дорожче, ніж профілактичне обслуговування або встановлення нового фільтра. Очищення фільтрувального елемента рекомендується проводити раз на два тижні, а якщо він сильно зношений - краще відразу замінити. Це допоможе продовжити термін служби вашої посудомийної машини.

Найкращі умови для клієнтів "Ремонт на дому"

Якщо ви бажаєте доручити заміну фільтра посудомийної машини нашим фахівцям, заповніть форму зворотного зв'язку, і вам передзвонить наш менеджер протягом 20 хвилин. Можна зв'язатися з нами і телефоном. Майстри працюють з 9.00 до 21.00 у всіх районах Києва і в передмісті. Час ремонту ви призначаєте самі.

За необхідності фахівець може приїхати і в день подачі заявки. Переплачувати за терміновість у цьому разі вам не доведеться. У разі згоди на ремонт оплачувати приїзд майстра і діагностику також не потрібно. Приблизну вартість заміни фільтра та інших ремонтних робіт можна дізнатися на сайті. Точну ціну вам назве майстер після визначення характеру поломки. Наші розцінки на роботу і комплектуючі доступні будь-якому жителю Києва.

Усі ремонтні роботи проводяться вдома, тому вимикати техніку і везти її в майстерню немає необхідності. Майстер приїде у зручний для вас час, тому змінювати свої плани вам не доведеться. Навіть щільний робочий графік - це не привід відмовлятися від послуг фахівців, адже ми працюємо навіть у вихідні. На всі проведені роботи та встановлені комплектуючі, зокрема й на фільтри для посудомийних машин, вам буде надано гарантію на термін від 3 до 12 місяців.

Виїжджаємо по всіх районах міста Києва
Ремонт пральних машин у Бучі
Ремонт пральних машин у Вишневому
Голосіївський район
Ірпінь
Оболонський район
Буча
Печерський район
Вишневе
Подільський район
Бровари
Святошинський район
Солом'янський район
Шевченківський район
Дарницький район‎
Деснянський район
Дніпровський район
Передмістя - стиралки
Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,1580 s
194
database

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані