ᐉ Ремонт та налаштування газових котлів Ariston — Майстер з ремонту газкотлів з виїздом Арістон по Києву - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт та налаштування газових котлів Ariston — Майстер з ремонту газкотлів з виїздом Арістон по Києву - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт газових котлів Ariston (Арістон)

Ремонт
від 500 грн
  • Прийом заявки протягом 24 годин
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Будь-яке опалювальне обладнання потребує постійного своєчасного догляду та обслуговування. В іншому випадку, власники ризикують зіткнутися з низкою несправностей, що завдають маси незручностей. Наш сервісний центр забезпечить якісний та недорогий ремонт газових котлів Ariston вдома в Києві з офіційною гарантією та в найкоротші терміни.

Гарантовано впораємося з будь-якою несправністю

Газові котли виробництва відомого європейського бренду Ariston відрізняються високою надійністю та тривалим терміном служби. Однак, попри високі показники, умови сучасної експлуатації нерідко призводять до низки неполадок. Найчастіше такі проблеми пов'язані з поганою якістю водопровідної води, накипом, падінням тиску, а також помилками, допущеними при підключенні та налаштуванні обладнання.

Наші майстри готові здійснити ремонт будь-якої складності. При цьому ми використовуємо професійне обладнання, спеціальний інструмент, а також оригінальні запчастини та витратні елементи, що гарантує позитивний результат у рекордно короткі терміни.

Перед тим як розпочати ремонт, майстер проводить комплексну діагностику всіх систем та вузлів газового котла для виявлення причин несправності, пошкоджень та інших дефектів, що потребують усунення. Крім того, після закінчення ремонтних робіт клієнт отримує грамотну консультацію з експлуатації, спрямовану на профілактику подальших поломок котла.

Вкрай не рекомендується робити спроби самостійного, некваліфікованого усунення несправностей. По-перше, таке втручання створює реальну загрозу для життя та здоров'я, а по-друге – може обернутися більш серйозними та досить витратними ремонтними роботами. Тому раціональніше довірити ремонт компетентним професіоналам, які мають достатні знання і досвід.

Скільки коштує ремонт котла

Ви можете ознайомитися з прейскурантом на основні види ремонтних послуг прямо на сайті, однак кінцева вартість розраховується індивідуально для кожного клієнта після проведення діагностики, залежно від конкретної моделі пристрою, характеру несправності та необхідності заміни тих чи інших комплектуючих. При здійсненні ремонту плата за діагностику, консультацію та приїзд майстра не стягується. При цьому замовник отримує офіційну гарантію на всі надані послуги та елементи, що замінюються.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки