ᐉ Ремонт та налаштування газових котлів Navien — Майстер з ремонту газкотлів з виїздом Нав'єн по Києву - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт та налаштування газових котлів Navien — Майстер з ремонту газкотлів з виїздом Нав'єн по Києву - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт газових котлів Navien (Нав'єн)

Ремонт
від 500 грн
  • Прийом заявки протягом 24 годин
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Газові котли Navien сильно рятують сім'ю в холодну пору року, зігріваючи квартиру або будинок. Тому будь-яка їхня поломка може призвести до катастрофи, особливо якщо за вікном сильний мороз. В цьому випадку дуже важливо знайти майстра, який зможе відремонтувати газовий котел якнайшвидше, бажано того ж дня.

Якщо ви не бажаєте сидіти в холодній квартирі, набирайте номер нашого сервісного центру або заповнюйте просту форму заявки. Як тільки вона буде оброблена менеджером, а це станеться вже за кілька хвилин, майстер зможе почати виконання замовлення. Фахівці «Ремонт на дому» полагодять газовий котел Navien, приїхавши в будь-який район Києва або навіть у передмістя. Якщо ви звернулися до нас увечері, чекайте на майстра наступного дня.

Що найчастіше ламається?

Газовий казан може вийти з ладу з різних причин. Точнісінько визначити, що ж сталося, може лише досвідчений фахівець. Тому, якщо спроба ввімкнути прилад закінчилася невдачею, полум'я горить слабо і незабаром згасає, при роботі чути сторонні звуки, не працює дисплей та терморегулятори – не чіпайте пристрій та дочекайтеся приїзду майстра. Не варто самостійно розбирати котел – не маючи належної кваліфікації, ви можете лише ускладнити проблему. Не наражайте на себе і свою сім'ю – всі роботи з газовим обладнанням залиште фахівцям.

Причина неполадки може бути банальною – відсутність газу чи води. Але може статися і серйозна поломка, наприклад, засмічення форсунок, перегорання мікросхем у платі управління, порушення контакту іонізаційного електрода, поломка терморегулятора, насоса або вентилятора. У багатьох випадках потрібна заміна деталі, що вийшла з ладу. Щоб газовий котел Navien після ремонту пропрацював якнайдовше, необхідно встановлювати на нього комплектуючі «рідного» бренду. Для наших фахівців це не складе проблеми, тому що на складі сервісного центру оригінальні запчастини завжди є достатньою кількістю. І на кожну з них ми надамо вам гарантію від 3 до 12 місяців. Умови будуть викладені у документі, який ви отримаєте від майстра після закінчення робіт.

Скільки коштує ремонт?

Не витрачайте часу на самостійне з'ясування причини поломки та замовляйте ремонт газових котлів Navien у нашому сервісному центрі. Вартість послуг наших спеціалістів доступна кожному. Зразкові ціни можна дізнатися в прайсі, розміщеному на сайті. Після проведення діагностики майстер назве точну ціну. Телефонуйте нам і ми розв'яжемо проблему вже сьогодні.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки