Ремонт плати керування кондиціонера | СЦ Надому - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Ремонт плати керування кондиціонера | СЦ Надому - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт плати управління кондиціонера

Ми пропонуємо:
  • Безкоштовний виклик майстра
  • У 90% ремонт займає не більше 30 хвилин
  • Безкоштовна діагностика
  • Гарантія від 3 до 24 місяців

Ліцензовані технічні фахівці можуть діагностувати та ремонтувати всі марки й моделі кондиціонерів, часто в один і той же день. До 1 року гарантії на деталі та гарантія на всі ремонтні роботи.

Про те, що не працює спліт-система, найчастіше дізнаються з того, що не капає вода із зовнішнього блоку кондиціонера. Однією з найчастіших поломок сучасних побутових спліт-систем вважається вихід з ладу контролера - плати, що керує всіма компонентами кондиціонера. 

Попри те, що фізично вона розташовується у внутрішньому модулі, при її поломці часто не запускається зовнішній блок кондиціонера. Тому для локалізації несправного вузла необхідна ретельна діагностика. Наш сервіс-центр пропонує всі види ремонту кліматичного обладнання, включно з гарантійним, з виїздом в оптимальний для замовника час. 

Перед тим, як виконати ремонт зовнішнього блоку кондиціонера, майстер здійснює очищення як внутрішнього, так і зовнішнього модулів, а також перевірку герметичності холодильного контуру. Крім цього, ми виконуємо обслуговування зовнішнього блоку кондиціонера, незалежно від потужності та типу обладнання та місця його монтажу. Навіть якщо встановлення зовнішнього блоку кондиціонера виконано на значній висоті, ми зможемо виконати всі необхідні процедури обслуговування.

Коли необхідний ремонт плати керування кондиціонера

Причини, через які не працює зовнішній блок кондиціонера або вся спліт-система загалом, можуть критися як у компонентах зовнішнього або внутрішнього модуля, так і в платі керуючого контролера. Електрична схема цього вузла доволі складна, а завдяки використанню великої кількості електронних компонентів, виконати її ремонт у домашніх умовах практично неможливо. Тому без допомоги майстра сервіс-центру не обійтися. 

Визначити, що несправність саме в електронному контролері, можна за кодом помилки, що видається самим керуючим контролером або за зовнішніми ознаками. Оскільки досить часто контролер під час поломки "не скаржиться сам на себе", а точніше не може висвітити код помилки, то первинну діагностику проводять за зовнішніми проявами. 

Найчастіше на несправність керуючого контролера вказують ситуації, коли:

  • при вимкненому кондиціонері мотор-компресор продовжує перекачувати фреон№
  • за вимкненої з пульта спліт-системи лопаті вентилятора зовнішнього блоку продовжують активно обертатися;
  • під час увімкнення мотор-компресорний вузол не запускається. Напруга на клеми з'єднувального електрокабелю не
  • надходить уже з внутрішнього модуля;
  • не обертаються вентилятори одного або обох блоків (внутрішнього і зовнішнього). Іноді лопаті кімнатного модуля
  • обертаються тільки на одній швидкості. 

Перед тим, як розібрати зовнішній блок кондиціонера, потрібно переконатися, що з керувальним модулем усе гаразд, і всі необхідні сигнали надходять у з'єднувальні дроти, які зв'язують модулі між собою.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки