Ремонт кондиціонерів ᐉ Голосіївський район (Київ) | СЦ "На дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Ремонт кондиціонерів ᐉ Голосіївський район (Київ) | СЦ "На дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт кондиціонерів (Голосіївський)

Ремонт
від 300 грн

  • Прийом заявки протягом години
  • Виїзд майстра на Голосіївський
  • Безкоштовна діагностика
  • Гарантія на ремонт до 12 місяців

До гарного зазвичай звикають швидко. І якщо у вашому житлі або офісі було встановлено кондиціонер, при його поломці, відразу ж відчувається різкий дискомфорт.

Багато хто намагається вирішити проблему сам, намагаючись знайти несправний вузол. Але в більшості випадків, навіть якщо пошуки увінчаються успіхом, щоб відновити нормальну роботу приладу, без спеціалістів сервіс-центру не обійтися. Адже щоб замінити деталь, що вийшла з ладу, в зовнішньому або внутрішньому модулі, навіть без розгерметизації контуру, будуть потрібні спеціальні прилади, пристосування і звичайно ж вміння.

Наш сервісцентр виконує монтаж, всі види технічного та сервісного обслуговування, а також ремонт кондиціонерів, Київ Голосіївський район та всі сусідні райони обслуговуються протягом доби з моменту оформлення виклику. Для інших районів столиці та передмість час відновлення також не перевищує 24 годин. Водночас у нас працює кілька бригад, тож ми встигаємо вчасно відреагувати на нову заявку, незалежно з якого місця столиці вона надійшла.

Для визначення несправного вузла ми використовуємо новітнє обладнання та, як правило, ремонт обходитися без “тестової” заміни підозрілих деталей, що безпосередньо впливає вартість відновлювальних робіт.

Перш ніж розпочати демонтаж зламаного компонента, проводитися докладна діагностика спліт-системи. І тільки тоді, коли є повна впевненість, що саме в цій деталі причина поломки, власне приступають до ремонту кондиціонера. У роботі ми використовуємо виключно оригінальні деталі, рекомендовані до використання виробниками. Це дозволяє збільшити термін гарантії та забезпечити необхідну надійність обладнання.

Якщо ваш кондиціонер відмовляється вмикатися, передусім перевірте наявність електрики в розетці або на клемах автомата (можна використовувати тестер, мультиметр або справний інший побутовий прилад). Також спробуйте замінити батареї живлення в пульті і спробуйте включити агрегат кнопкою на кімнатному модулі.

За бажанням клієнтів при кожному візиті ми виконуємо весь перелік профілактичних процедур, включаючи:

  • перевірку та очищення повітряних фільтрів кімнатного модуля;
  • прочищення та дезінфекцію всіх елементів дренажу;
  • обслуговування та змащування підшипників та рухомих деталей обох модулів (внутрішнього та зовнішнього);
  • обробку спеціальною хімією та парою поверхонь теплообмінників;
  • перевірку контуру на герметичність і, при необхідності, дозаправку (повне заправлення) системи хладагентом з перевіркою працездатності та параметрів компресора.

Якщо ці нехитрі методи не допомогли запустити кондиціонер у роботу - без допомоги спеціалістів сервісцентру не обійтися. При оформленні виклику повідомте докладно про свої пошуки диспечтеру і майстер напевно попередньо, ще до виїзду, визначить причину та візьме з собою потрібні деталі. Оскільки до особливо віддалених Голосіївський район важко віднести, ми обслуговуємо клієнтів переважно у день замовлення.

Ціни на ремонт кондиціонерів в Голосіївському районі

Проблема
Ймовірна причина поломки
Діагностика
Безкоштовно у разі ремонту
Безкоштовна
Виклик майстра на Голосіївку
Безкоштовно у разі ремонту
від 150 грн
Кондиціонер слабо охолоджує повітря
Чищення системи охолодження
від 450 грн
Кондиціонер бризкає водою
Чищення системи дренажу
від 300 грн
Кондиціонер не дає холоду
Відновлення системи циркуляції фреону
від 800 грн

Готові викликати
майстра ?

Якщо ви ще тільки збираєтеся придбати кондиціонер і ще не визначилися з моделлю та параметрами, ми допоможемо зробити правильний вибір. Наші фахівці зроблять розрахунок необхідної теплової потужності, порекомендують де краще встановити внутрішній та зовнішній модулі, а також професійно виконають монтаж, дотримуючись всіх будівельних та технологічних норм.

Отримати безкоштовну консультацію