Заправка холодильника фреоном у Києві| Ремонт на дому - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заправка холодильника фреоном у Києві| Ремонт на дому - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Потрібно заправити холодильник фреоном? Викличте майстра!

МИ ПРОПОНУЄМО:

  • Безкоштовний виклик майстра
  • У 90% ремонт займає не більше 30 хвилин
  • Безкоштовна діагностика
  • Гарантія від 3 до 24 місяців

Наші технічні фахівці є лідерами в галузі ремонту холодильників та мають допуск до роботи з усіма основними моделями всіх основних марок.

Чому холодильник став погано морозити? Найчастіше однією з основних причин є витік фреону. Єдиним виходом у разі є заправка системи новим холодоагентом. Оскільки це дуже складна процедура, виконати яку самостійно неможливо, варто звернутися по допомогу до фахівців. Майстри по ремонту холодильників, які працюють у нашому сервісному центрі, в курсі всіх тонкощів заміни фреону, тому ви можете бути впевнені, що роботи будуть проведені з ювелірною точністю.

Як відбувається заміна фреону

Від правильної циркуляції фреону безпосередньо залежить те, наскільки добре холодильник виконуватиме свої безпосередні функції, тобто охолоджувати продукти. Термін експлуатації холодоагенту практично нічим не обмежений, але все ж таки необхідність його заміни нерідко виникає після проведення ремонтних робіт, а також у разі порушення герметичності системи циркуляції внаслідок поломок, корозії або неправильного з'єднання трубок.

Щоб заправити холодильник фреоном, необхідно виконати низку дій. В тому числі:

  • визначення марки холодоагенту та розрахунок його необхідної кількості;
  • видалення залишків газу із системи та перевірка цілісності трубок;
  • безпосередньо заправлення фреоном;
  • перевірка рівня тиску у системі.

У тому випадку, якщо при огляді системи були виявлені пошкодження трубок, перед заміною фреону необхідно провести ремонт елементів, що вийшли з ладу. В іншому випадку заправка нового холодоагенту не дасть бажаних результатів.

Крім того, не варто намагатися поміняти фреон самотужки, керуючись однією з численних інтернет-інструкцій – без спеціального обладнання та точного розуміння особливостей процесу це може бути просто небезпечним як для вас, так і для подальшої працездатності холодильника.

Переваги звернення до СЦ «Ремонт на дому»

Наш сервісний центр пропонує широкий спектр послуг з ремонту побутової техніки, у тому числі та заміну фреону в холодильнику – звертаючись до нас, ви отримуєте гарантію якості та максимальну оперативність виконання робіт. Закачування холодоагенту проводиться з використанням сучасного надійного обладнання, що дозволяє зробити процес швидким та повністю безпечним.

Замовити послугу також дуже просто: залиште заявку з описом проблеми та вказівкою марки пристрою на нашому сайті або зателефонуйте менеджеру. Після обробки звернення майстер негайно приїде в будь-який район Києва або передмістя, функціональність холодильника буде відновлена протягом доби після надходження заявки. Ціни на проведення робіт вказані на сайті, але остаточна вартість залежить від складності роботи та необхідності ремонту системи. Звертайтесь!

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки