Послуги ремонту посудомийних машин Electrolux | оформити заявку - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Послуги ремонту посудомийних машин Electrolux | оформити заявку - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт посудомийних машин Electrolux

Ремонт
від 500 грн
  • Прийом заявки протягом 24 годин
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Поява будь-якої несправності посудомийної машини Electrolux приносить масу незручностей її власнику. Розглянемо основні неполадки посудомийок і причини, чому вони виникають.

Типові поломки: опис і причини

Клієнти звертаються до нас із найрізноманітнішими поломками своїх посудомийних машинок:

  • Пристрій не вмикається. Попередньо перевіривши наявність електроживлення посудомийки, переконайтеся, що справна і кнопка її ввімкнення. Якщо вона стала непридатною, справа може бути в перегорілих контактах, що є поширеним явищем. Зверніться до фахівця, який проведе необхідну перевірку мультиметром на предмет наявності напруги. Допомога майстра вам також знадобиться, якщо посудомийна машина Electrolux не вмикається через пошкодження кабелю живлення або розетки, і вже тим паче модуля керування.
  • Якщо ж апарат вмикається, але не починає свою роботу, причиною тому можуть бути різні несправності модулів фільтра: плати або датчиків. У цьому разі, як правило, на дисплеї висвічується помилка. Але до сучасних моделей техніки Electrolux додається спеціальна таблиця таких кодів, за якою можна легко встановити причину неполадки. А вже усувати несправність тієї чи іншої деталі рекомендується, вдавшись до послуг хорошого майстра.
  • Вода перестала надходити в посудомийну машину. Найімовірніше, тут йдеться про наливний шланг або фільтр, що вийшов з ладу. Останній може просто засмітитися або зноситися.
  • У разі поломки насоса може бути відсутнім злив використаної під час миття води. Ще однією причиною цього часто служить затиснення зливного шланга посудомийної машини.

Це далеко не весь список можливих неполадок обладнання від Electrolux. У вашої посудомийки можуть з'явитися протікання, сторонні шуми та багато інших неприємних "симптомів". Але в будь-якому з випадків вам обов'язково потрібно звернутися в сервісний центр.

Ліквідуємо будь-яку поломку за 24 години

Фахівці нашої майстерні регулярно отримують замовлення на ремонт посудомийок Electrolux, оскільки у нас найвигідніші умови співпраці. Майстер проводить професійну діагностику техніки прямо на дому клієнта. Крім того, на нашому складі завжди в наявності всі потрібні запчастини, тому роботи з ремонту або заміни зламаної деталі проходять оперативно й ефективно.

Якщо виникли будь-які проблеми в роботі та вашої посудомийної машинки Electrolux, обов'язково залишайте заявку на сайті нашого сервісу. "Ремонт на дому" гарантує високу якість обслуговування за оптимальними цінами!

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки