ᐉ Ремонт пральних машин Ardo в Києві — Викликати майстри з ремонту пральних машин Ардо - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт пральних машин Ardo в Києві — Викликати майстри з ремонту пральних машин Ардо - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт пральних машин Ardo (Ардо) у Києві

Ремонт
від 500 грн
 • Прийом заявки протягом 24 годин
 • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
 • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
 • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Ремонт пральних машин Ardo не варто довіряти непрофесіоналам, оскільки це може призвести до повторних несправностей. Щоб уникнути проблем, слід періодично замовляти сервісне обслуговування машини та проводити діагностику для своєчасного усунення несправностей. У такий спосіб можна продовжити експлуатаційний період агрегату на кілька років. Жителі Києва можуть забезпечити надійну роботу побутової техніки, скориставшись послугами нашого сервісного центру.

«Ремонт на дому» – гарант стабільної роботи електроприладів

Як показує практика, багатьом людям не вистачає часу вчасно обслуговувати свою пральну машину, і зазвичай вони звертаються до нас на стадії посиленої поломки. Тому заради економії вашого часу та скорочення витрат на транспортування пристрою ми надаємо послугу обслуговування та ремонту пральних машин Ardo вдома. Таким чином, доглядати агрегат стає простіше. Крім того, у разі непередбачуваної неполадки можна викликати майстра того ж дня, коли він знадобиться. Вам потрібно лише вказати у заявці, коли зручно прийняти спеціаліста, і він приїде в будь-який район Києва та області у вказаний час.

Вигідний пакет послуг від нашого сервісного центру

Крім надійності та оперативності, ми гарантуємо найкомфортніше, якісне обслуговування вдома. Наші фахівці здатні впоратися навіть зі складними неполадками, що вимагають часткового або повного аналізу пральної машини Ardo. Ми маємо всі необхідні навички, знання та інструменти, щоб усунути проблеми не гірше, ніж у стаціонарному сервісному центрі.

Крім того, ви можете бути повністю впевнені, що несправні деталі замінюються новими, від виробника. Ваш агрегат працюватиме як раніше за рахунок «рідних» комплектуючих. Виконуючи ремонт високої якості, ми з упевненістю вручаємо гарантійний документ на всі надані послуги.

Якщо ви звернетеся до нас, то отримаєте низку переваг:

 • прибуття майстра в день поломки;
 • ремонт вдома;
 • комплексне обслуговування та діагностика;
 • запчастини без Б/У;
 • гарантію.

Ви можете ознайомитися з орієнтовним прайс-листом у відповідному розділі та переконатися, що ремонт пральної машини Ardo за допомогою нашого СЦ – це вигідна співпраця, на яку можна покластися. Ми прагнемо виправдати довіру замовників та розраховуємо, що будь-який з них зможе підтвердити високу якість роботи майстерні «Ремонт на дому».

Ремонт пральних машин Ardo у Києві

Кожен модельний ряд пральних машин має особливості. Машинки модифікацій Ардо А1000, А1000 Х та А1000 LX, як і інша техніка цього бренду, також можуть похвалитися високою надійністю при відносно скромному ціннику. Але попри всі старання виробника, іноді трапляються поломки і, щоб відновити працездатність агрегату, доводиться виконувати ремонт пральних машин Ardo. Але винуватцем несправностей який завжди є компоненти прання.

Ми виконуємо ремонт пральних машин Ардо, Київ (будь-який район міста) – наша територія. Ми готові в найкоротший час відновити працездатність вашої машини, незалежно від типу поломки. Але головна особливість нашого сервіс-центру – ми виконуємо ремонт пральних машин Ардо вдома. Вам не доведеться наймати вантажників для навантаження-вивантаження обладнання та транспортувати пральну машину в майстерню. Наші спеціалісти виконають усі роботи у вас вдома.

Ремонт пральних машин Ардо. Основні причини поломок

Найчастіше причинами поломок стають:

 • висока жорсткість водопровідної води;
 • часті стрибки напруги в електромережі або зникнення електроенергії;
 • завантаження в барабан надто великої кількості речей.

Але найскладнішим поломкам призводить ігнорування зовнішніх ознак поломок і частого виникнення помилок самодіагностики. Якщо ви звернули увагу на те, що машина почала дужче гудіти, вібрувати, видавати незвичні звуки або зупинятися під час прання, одразу ж звертайтеся до сервіс-центру.

Багато факторів, що призводять до поломок пральних машин, можна усунути ще при установці пральної машини. Так, якщо у водопроводі вашого житла жорстка вода - встановіть спеціальний фільтр або постійно використовуйте пом'якшувачі води. При нестабільній електромережі можна придбати стабілізатор напруги. Ну а вага білизни, що завантажується, повністю залежить від власника машинки.

Оперативний ремонт пральних машин Ardo у Києві

Якщо ваша пралка почала часто зупинятися під час прання або взагалі перестала виконувати свої функції, зателефонуйте нам. Ми готові вже через годину або у зручний для вас час виїхати для проведення діагностики та ремонту пральної машинки. Наші майстри мають із собою все необхідне для якісного ремонту: інструмент, пристрої та діагностичні прилади. Повідомте під час замовлення “симптоми” поломки та код помилки, що відображається на табло машинки. Це прискорить виконання ремонту – майстер візьме із собою необхідні запчастини.

Основні ознаки несправностей пральних машин Ардо

У пральних машинах Ардо визначити несправний вузол можна як за кодами помилок, що відображаються на табло, і за зовнішніми ознаками.

Зовнішні ознаки

Код помилки

Несправний компонент

Чутно шум справного двигуна, програма починає виконуватися, але барабан не обертається

Може з'явитися одна з помилок: F6, F9 або F12. Іноді код не висвічується

Розтягнувся або пошкодився приводний ремінь

Машинка зупиняється з водою у баку. Цикл прання переривається.

Е03 або F4 

Вийшов з ладу дренажний насос або засмічення у крильчатці.

Пральна машина не вмикається або не реагує на дії користувача.

F13 або F14

Вийшов з ладу керуючий модуль

Барабан не може набрати обертів або взагалі не обертається.

F6, F9 або F12

Стерлися щітки електродвигуна

Вода не гріється. Іноді вибиває автомати на електрощитку або спрацьовує ПЗВ

F2

Вийшов з ладу електронагрівач.

Не надходить вода у бак. Очищення вхідного фільтра результатів не дало

F-05

Поломка впускного клапана

 

Ціни на ремонт пральних машин Ardo

Ваша загальна вартість ремонту багато в чому залежить від конкретної проблеми, яка перешкоджає роботі машини. Деякі проблеми щодо недорогі і не вимагають витрат на запасні частини, тоді як інші вимагають більше часу та більше матеріалів для завершення ремонту

Проблема
Ймовірна причина поломки
Ціна
Діагностика
Безкоштовна в разі ремонту
Безкоштовно
Не гріє
Заміна ТЕНу (водонагрівача)
від 480 грн
Тече
Заміна манжети
від 550 грн
Шумить
Заміна підшипника
від 1200 грн
Готові викликати
майстра ?
Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки