ᐉКращі моделі економних пральних машин 2023 | СЦ "На дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉКращі моделі економних пральних машин 2023 | СЦ "На дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Найкращі моделі економічних пральних машин 2023

90
Найкращі моделі економічних пральних машин 2023

Купівля пральної машинки ставитися до довгострокових інвестицій, оскільки термін служби сучасних пралень-автоматів, як переконалися фахівці нашого сервіс-центру, набагато перевищує десятирічну позначку. Тому при виборі нової моделі наші фахівці з ремонту пральних машин рекомендують враховувати не лише поточні зміни на ринку, а й нові можливості. Перш ніж здійснити покупку, уважно ознайомтеся з усіма характеристиками та конструктивними особливостями відповідних параметрів та вартості моделей. У цьому невеликому огляді розглянемо моделі пралень, які економно витрачають електрику та воду, при цьому мають широкий функціонал.

Функції, які допомагають заощаджувати

Перш ніж перейти до функцій, відзначимо, що кожній моделі надається так званий клас енергоефективності, що залежить від споживання електрики пральною за цикл прання. Позначається латинськими символами від A до G. Найекономнішим вважається клас A, причому чим більше "плюсів" після літери, тим менша витрата електрики. При виборі прання слід віддати перевагу саме таким моделям. Також більш економічними і надійними є машини з інверторним електродвигуном. При цьому менше витрачається не лише електрики, а й води.

Доступний функціонал дозволяє економити як напряму, а й побічно. Наприклад, наявність сушіння дозволяє не купувати сушильну машину, а на пральні знизити вимоги до віджиму (зменшити оберти та тривалість). Наявність функції відстрочення прання дозволяє запускати процес під час дії пільгового тарифу на світ. Наявність ефективного дозатора запобігає перевитраті мийних засобів та покращення якості відпрання.

Сучасні прання оснащуються цілим рядом програм спрямованих на економію електрики та води. Це можуть бути режими половинного завантаження або швидкого прання та багато інших. Також зверніть увагу на можливість ручної установки температури та швидкості віджиму. У багатьох випадках ці програми допоможуть не лише заощадити ресурси, а й час.

Моделі машинок на які потрібно звернути увагу

У нашому огляді ми представимо по три моделі пральних машин найпопулярніших типів:

 • фронтальні прання з сушінням;
 • вузькі з бічним завантаженням;
 • з вертикальним завантаженням;

Економні моделі із сушінням

Економічні пральні машини із сушінням

 • Samsung WD70T4047CE. Всупереч наявності сушіння, використання інверторного електродвигуна і досить широкий функціонал цю пралку часто відносять до бюджетного сегмента (для свого класу). Вона може за один цикл відіпрати 7 кг білизни та висушувати 4 з плямами, але й боротися з неприємними запахами та різними мікроорганізмами. Має високу енергоефективність, захист від кидків напруги, а також ефективний захист від течі та переливу. До недоліків можна віднести відсутність можливості ручного налаштування швидкості віджиму та температури.
 • Whirpool FWDG86148B. Ця пралка має нижчу ціну, ніж лідер рейтингу. При цьому вона також відрізняється високою енергоефективністю, наявністю повного контролю протікання та надійним інверторним двигуном. Також є таймер затримки запуску та низка унікальних програм, що дозволяють більш економно витрачати енергію. Головною фішкою машинки вважається функція контролю балансу барабана, що дозволяє запобігти багато неприємних поломок. Завдяки технології 6SENSE™ забезпечується постійний контроль за процесом прання та сушіння. До недоліків належать комплектацію пластиковим нерозбірним баком.
 • Electrolux MEW1685WP. Ця модель прання, крім високої енергоефективності, відрізняється наявністю великої кількості унікальних програм, включаючи обробку речей пором і дбайливе прання та сушіння делікатних речей. Використання програми прання та сушіння DualCare™ дозволяє випрати та висушити речі лише за одну годину. Вбудоване технологічне рішення OptiSense автоматично адаптує витрату води та тривалість циклу до ваги завантажених речей (максимально 8 кг). Є програма швидкого прання. Нержавіючий ТЕН і інверторний двигун роблять машинку надійнішою.

Вузькі моделі, які економлять не лише ресурси, а й місце у приміщенні

Вузькі пральні машини

 • Beko WUE6511XWW. Пральна машина має глибину 44 см і рекомендована для невеликих приміщень. Місткість барабана 6 кг.
  Виробник пропонує 15 різних програмних режимів, вибравши оптимальний, можна досягти раціонального використання електрики та води. Завдяки електронному таймеру можна відкласти старт прання до 9 години.
 • Indesit OMTWSA 51052 W. Глибина корпусу прання становить 42,5 см. Максимальна вага білизни, що завантажується, 5 кг. Має високий клас енергоощадження, 16 різноманітних програмних режимів, функцію очищення барабана та таймер відстрочення старту. Завдяки технології контролю обертання барабана запобігають порушенням балансу речей під час прання. Є можливість зміни швидкості віджиму у процесі прання. До недоліків користувачі відносять підвищену шумність при віджиму.
 • Gorenje WNEI74SBS. Недорога економічна вузька пралка з глибиною 46,5 см дозволяє завантажувати до 7 кг сухої білизни одночасно. Для його прання використовується лише 45 літрів води. Машинка оснащена інверторним двигуном, 49 літровим барабаном WAVEACTIVE з 3D ребрами та має відстрочку старту. Користувачам пропонується 16 різноманітних програм, включаючи найшвидшу (20 хвилин).

Вертикальні економічні моделіВертикальні пральні машини

 • Whirlpool TDLR 65230 S. Вертикальна ощадлива пралка на 6,5 кг. з високою енергоефективністю та цілою низкою унікальних функцій. Серед них - програма низькотемпературного прання (Colours 15°), система автопаркування барабана (Drum Up), опція прискорення будь-якої програми, режим прання дитячих речей (Baby), а також зручний індикатор виконання програм. А пральній використовується мотор з прямим приводом, що робить її роботу практично безшумною.
 • Electrolux EW6T4272U. Крім максимальної енергоефективності ця вертикалка може похвалитися економним інверторним електродвигуном, наявністю функції обробки речей парою та зручним індикатором. Максимальне завантаження – 7 кг сухі речі. Завдяки системі SensiCare тривалість кожного етапу коригується залежно від ваги завантажених речей. Опція “менеджер часу” дозволяє скорочувати тривалість циклу вручну залежно від ступеня забрудненості білизни. За допомогою програм з парообробкою знищуються всі бактерії та алергени.
 • Hansa WMHT 106SW U. Тиха та економічна пралка за якістю прання не поступається багатьом іменитим брендам. Передбачено ручне регулювання швидкості віджиму та тривалості циклу програм. Часові параметри програм відображаються на екрані. Фірмове рішення Top in Washer забезпечує зупинку барабана у потрібному положенні, а спеціальна форма внутрішньої поверхні барабана покращує якісні показники прання та знижує навантаження на волокна тканини.

Якщо вам потрібна допомога в діагностиці або ремонту пральної машинки, звертайтесь до нашого сервісного центру. Фахівець виїде до вас та визначить тип проблеми, а також порекомендує оптимальний спосіб вирішення. Виїжджаємо по всіх районах міста Києва: Дарницький район‎, Деснянський район, Дніпровський район, Голосіївський район, Оболонський район, Печерський район, Подільський район, Святошинський район, Солом'янський район, Шевченківський район.

Коментарі ()

  Отримати безкоштовну консультацію
  0,0986 s
  67
  cache

  Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані