ᐉ Терміновий ремонт бойлерів (водонагрівачів) Gorenje в Києві — Виклик майстра з ремонту та чищення бойлерів - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Терміновий ремонт бойлерів (водонагрівачів) Gorenje в Києві — Виклик майстра з ремонту та чищення бойлерів - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт та чищення бойлерів Gorenje (Горіння)

Ремонт
від 500 грн
 • Прийом заявки протягом 24 годин
 • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
 • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
 • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Користу від персонального водонагрівача в будинку переоцінити складно, тому за станом такої техніки краще стежити ретельно. Тривалий термін служби обладнання забезпечує якісний сервіс: регулярне профілактичне обслуговування та своєчасний ремонт бойлерів. Надійність словенської техніки не викликає нарікань, але у разі непередбаченої поломки краще заручитися підтримкою професіоналів, наприклад, нашого сервісного центру. Ми якісно відрізняємось від інших майстерень у місті та області, приватних майстрів з інтернету або газети оголошень.

У чому наші ключові переваги

По-перше, ми пропонуємо професійні послуги вдома: майстер здійснить будь-які види ремонту бойлерів Горіння на місці, без транспортування та супутніх витрат. По-друге, ми надаємо гарантію від 3 до 12 місяців на всі види сервісу – від заміни основних вузлів техніки до профілактичного обслуговування. І по-третє, ми ніколи не ставимо б/в деталі або відновлені комплектуючі - тільки нові та оригінальні запчастини, а також якісні розхідники від перевірених фірм-виробників.

Якщо ці аргументи не переконали вас звернутися саме до нас, вам варто вивчити прайс сервісного центру «Ремонт на дому», щоб дізнатися, скільки коштує обслуговування вашої моделі бойлера Gorenje у нас, а потім порівняти ціну з пропозицією інших майстерень Києва. Ми забезпечуємо виключно лояльні та вигідні умови для клієнтів, а також гарантуємо оперативність обслуговування: ваша заявка буде розглянута у день подачі, а майстер приїде на виклик невідкладно. Ми працюємо по всіх районах столиці, в передмісті, а також області. Прийом замовлень на сайті проводиться цілодобово, по телефону – з 9.00 до 21.00.

Які ремонтні роботи ми проводимо

Будь-які – прямо вдома, витрачаючи на обслуговування від 20 хвилин до 24 годин. В арсеналі наших майстрів є всі необхідні інструменти та запчастини, щоб ремонт вашого бойлера виявився максимально результативним. Ми можемо полагодити або замінити:

 • ТЕН електричного водонагрівача;
 • магнієвий анод;
 • термостат;
 • фланець та запобіжний клапан;

плату управління та елементи інтерфейсу.

Тільки досвідчений фахівець, після ретельної діагностики водонагрівача, може визначити: чи деталь підлягає ремонту або необхідна заміна. До категорії обслуговування бойлерів Горіння можна віднести:

 • заміну ущільнювальних колінця, що зносилися, перехідників і прокладок;
 • чищення теплообмінника від вапняного накипу;
 • перевірку комунікацій на предмет порушення цілісності, зварювання та паяння деталей конструкції.

При необхідності ми також надамо допомогу з встановлення та налагодження такої техніки. Зв'яжіться з нашим менеджером, і ми разом знайдемо оптимальне вирішення будь-якої проблеми!

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,1323 s
127
database

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані