Ремонт плати посудомийної машини - викликати майстра - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Ремонт плати посудомийної машини - викликати майстра - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Зламалася плата посудомийної машини? Відремонтуємо техніку вдома!

При несправному блоці управління експлуатувати посудомийну машину неможливо. Замовляйте ремонт плати в нашому сервісному центрі - ми обслуговуємо техніку всіх популярних марок і моделей. Лагодженням займаються кваліфіковані майстри з багатим досвідом роботи, тому обслуговування буде виконано на високому професійному рівні.

Замовити заміну плати посудомийної машини або її ремонт жителі Києва можуть за телефоном або на сайті майстерні за допомогою форми зворотного зв'язку. Для оформлення замовлення оператору знадобляться дані про модель посудомийки, ознаки несправності та адресу вашого проживання. Після цього заявку одразу ж буде передано в роботу, за необхідності майстер зможе полагодити блок управління цього ж дня.

Ознаки несправності

Керуючі модулі посудомийних машин зазвичай виходять з ладу через заводський брак, різкі перепади напруги в мережі, потрапляння вологи. Основні ознаки несправності мають такий вигляд:

  • не вмикаються режими;
  • відсутній нагрів води;
  • рідина не набирається або не зливається;
  • не працює режим сушіння;
  • вода переливається через відсутність синхронізації з датчиком рівня.

Подібні симптоми поломки посудомийки можуть також спостерігатися при виході з ладу інших вузлів і деталей. Тому перед тим, як розпочати ремонт обладнання, наші майстри в обов'язковому порядку проводять діагностику, яка допомагає точно встановити причину несправності. Такий підхід дає змогу повністю виключити помилки під час обслуговування посудомийних машин і істотно прискорити подальше лагодження. Навіть найскладніші несправності наші майстри усувають протягом доби.

Якщо під час діагностики виявиться, що блок керування необхідно замінити, на вашу посудомийку буде встановлено "рідну" плату. Використання нових оригінальних запчастин - запорука успішного ремонту. На обслуговування обладнання та встановлені блоки керування надається тривала гарантія.

Вартість лагодження

З розцінками на ліквідацію типових поломок посудомийок ви можете ознайомитися в прайс-листі на сайті СЦ "Ремонт на дому". Скільки коштуватиме лагодження вашої посудомийної машини, залежить від того, здійснюватиметься ремонт або заміна плати, а також від відсутності інших неполадок. Вартість ви дізнаєтеся після огляду техніки майстром. Виклик фахівця і діагностика обладнання в разі ремонту або заміни блоку управління - безкоштовні.

Виїжджаємо по всіх районах міста Києва
Ремонт пральних машин у Бучі
Ремонт пральних машин у Вишневому
Голосіївський район
Ірпінь
Оболонський район
Буча
Печерський район
Вишневе
Подільський район
Бровари
Святошинський район
Солом'янський район
Шевченківський район
Дарницький район‎
Деснянський район
Дніпровський район
Передмістя - стиралки
Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,1061 s
76
cache

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані