Ремонт газових колонок у Києві

Наші телефони:

(098) 366-04-43
(063) 116-95-80
(095) 443-80-46

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Київ, вул. Iвана Кудрi, 38Б

Ціни на ремонт колонок

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі колонки. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити

Не працює газова колонка? Відремонтуємо протягом доби

Газові колонки у побуті дуже зручні. Вони економічні, швидко нагрівають воду і невибагливі в експлуатації. Середній термін їх служби складає приблизно 10-15 років, але робота приладу залежить від якості газу та води. Через те що вона у нас зазвичай занадто жорстка, термін роботи без збоїв може значно скоротитися у зв’язку зі зношуванням деяких елементів.

Ремонт газової колонки, не дивлячись на її просту конструкцію, краще довірити фахівцям. Недотримання правил безпеки під час роботи може привести до витоку газу. Майстри сервісного центру «Ремонт на дому» мають великий досвід роботи з колонками від різних виробників, знайомі з особливостями їх будови, тому усувають будь-яку несправність всього за один візит. Обслуговування газових колонок наші фахівці здійснюють в усіх районах Києва та передмісті.

Основні поломки і їх усунення

Однією з найбільш поширених є проблема з запалюванням газової колонки. Її причиною може бути або відсутність тяги у витяжці через засмічення, або неправильне облаштування вентиляції у приміщенні . Майстер перевірить витяжку і в разі необхідності прочистить її.

Якщо газовий прилад при відкриванні крану подачі води не вмикається, причиною можуть бути технічні помилки – відмова блоку керування, знос мембрани, порушення ланцюга системи газ-контроль. Проблема може полягати і в недостатньому тиску води через засмічення фільтрів. Майстер проведе діагностику обладнання, виявить точну причину несправності, відремонтує або замінить деталі, що вийшли з ладу.

Колонка перегрівається і гасне? Причиною може бути утворення накипу всередині теплообмінника. Стінки його рубок часто не витримують напруги. У цьому випадку деталь необхідно замінити. Наші фахівці з легкістю впораються з цим.

Якщо вода погано нагрівається, можливо, теплообмінник забитий сажею або пошкоджена мембрана. Самовільне відключення приладу може бути наслідком несправності водонагрівача. Вода, що тече з колонки або теплообмінника, свідчить про знос чи пошкодження системи водопостачання. У цих випадках необхідно замінити всі деталі, що вийшли з ладу.

Як замовити послугу?

Викликати майстра додому для ремонту газової колонки у Києві можна, подавши замовлення онлайн або зателефонувавши менеджеру сервісного центру. Будь-які поломки, навіть складні, ми усунемо протягом 24 годин. Фахівці виїжджають до замовника вже в день отримання заявки. Для роботи вони використовують професійне обладнання і оригінальні комплектуючі. На весь перелік послуг надається гарантія терміном до 1 року.

Ремонт газових колонок Поломка бойлера Ремонт бойлера недорого
0.4042 s
27