ᐉ Ремонт пароконвектоматів в Києві — Виклик майстра з обслуговування та діагностики пароконвектоматів - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт пароконвектоматів в Києві — Виклик майстра з обслуговування та діагностики пароконвектоматів - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт пароконвектоматів у Києві

Ремонт
від 600 грн
  • Прийом заявки протягом 24 годин
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Наш сервісний центр здійснює професійне обслуговування пароконвектоматів у Києві незалежно від моделі, виробника та складності несправності. Досвідчені майстри виконають комплексну діагностику, виявлять і усунуть причину неполадки, а також замінять зношені або деталі, що вийшли з ладу. Крім того, після закінчення робіт замовнику вручається офіційна гарантія на строк до 1 року.

Поширені причини поломки

Пароконвектомат - це незамінне обладнання на кухні як невеликого кафе або їдальні, так і великого ресторану. Відповідно виникнення будь-яких несправностей може вплинути на роботу всього закладу. Найчастіше такі неполадки виникають з таких причин:

  • помилки, допущені під час встановлення та підключення;
  • різкі перепади та стрибки напруги в мережі електроживлення;
  • відсутність або знос фільтрів та пом'якшувачів жорсткої води;
  • систематичне порушення рекомендацій щодо експлуатації.

Крім того, багато власників використовують таке обладнання не за призначенням, що призводить до додаткових навантажень, перегріву та остаточного виходу з ладу. Нерідко подібні порушення стають причиною передчасного зношування гумових ущільнювачів дверцят, прогоряння нагрівальних елементів (ТЕНів), несправностей у роботі редуктора тиску (у моделях газового типу), поломки термостата, а також механічних пошкоджень фурнітури: ручок, перемикачів та регуляторів. Своєчасний догляд та якісне обслуговування дозволить уникнути подібних наслідків та продовжить термін служби обладнання.

Також не рекомендується намагатися відремонтувати пароконвектомат власними силами, не розбираючись у влаштуванні техніки. Таке втручання може призвести до посилення існуючої поломки і створює ризик отримання травм.

Усунемо всі несправності в найкоротші терміни

Фахівці нашого сервісного центру виконають професійний ремонт, а також підключення та налаштування пароконвектоматів на найвигідніших умовах. Крім того, ми використовуємо сучасне обладнання, інструмент, а також оригінальні витратні елементи та запчастини, що забезпечує високу надійність виконаних робіт. Вартість послуг розраховується індивідуально та залежить від результатів проведеної діагностики.

Оформіть заявку на нашому сайті або зателефонуйте за одним із зазначених номерів телефонів. Заявки приймаються цілодобово.

Виїжджаємо по всіх районах міста Києва
Голосіївський район
Дарницький район‎
Деснянський район
Оболонський район
Дніпровський район
Печерський район
Подільський район
Святошинський район
Солом'янський район
Шевченківський район
Передмістя
Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,1211 s
70
cache

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані