ᐉ Ремонт холодильників Електролюкс вдома в Києві — Майстер з ремонту холодильників Electrolux - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт холодильників Електролюкс вдома в Києві — Майстер з ремонту холодильників Electrolux - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт холодильників Electrolux (Електролюкс) у Києві

Ремонт
від 500 грн
  • Прийом заявки протягом 24 годин
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Поломка холодильника може стати неприємним сюрпризом, особливо у спекотні місяці. Тому якщо вам потрібен терміновий та недорогий ремонт холодильника Electrolux, звертайтесь в наш кваліфікований сервісний центр. Досвідчені майстри проведуть комплексну діагностику та впевнено впораються з поломкою будь-якої складності у найкоротші терміни.

Типові неполадки та причини їх появи

Побутову техніку виробництва шведського концерну Electrolux, а особливо холодильники, можна назвати ідеальним поєднанням високих технологій, функціональності та стильного дизайну. Проте навіть найнадійніша та перевірена техніка з часом потребує грамотного обслуговування та ремонту.

Існує безліч причин, через які може виникнути та чи інша несправність, однак у будь-якому випадку її усуненням повинен займатися досвідчений фахівець. Найчастіше власникам доводиться стикатися з наслідками перевантажень та стрибків напруги в електричній мережі, що призводить до збоїв у роботі електронної начинки приладу. Крім того, великий вплив на ресурс служби основних вузлів і деталей дотримується правил експлуатації. Наприклад, нещільно закриті дверцята порушать герметичність холодильної або морозильної камери, що створить додаткові навантаження на компресор.

Фахівці не рекомендують намагатися усунути несправність самостійно. Сучасні моделі мають складний пристрій з великою кількістю електронних датчиків та елементів, які можна пошкодити при некваліфікованому втручанні. Все це може призвести до більш серйозної та дорогого усунення поломки. Найкраще довірити таку роботу фахівцям нашого сервісу.

Переваги сервісного центру «Ремонт на дому»

Для того, щоб виконати якісний ремонт холодильників марки Electrolux, наші майстри використовують найновіше діагностичне обладнання, а також оригінальні запчастини та витратні матеріали. Ми здійснюємо:

  • заміну двигуна-компресора, термостата, випарника, пускового реле;
  • усунення витоку та заправку холодоагентом;
  • перепрограмування чи заміну електронного модуля управління;
  • встановлення сервісного штуцера.

Для більшої зручності, а також економії часу ремонт проводяться безпосередньо вдома у замовника. Довірте вашу техніку досвідченим професіоналам!

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки