Заміна випарника в холодильнику вдома - терміновий виклик у Києві - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна випарника в холодильнику вдома - терміновий виклик у Києві - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Зламався випарник у холодильнику? Полагодимо за дві секунди!

МИ ПРОПОНУЄМО:

  • Безкоштовний виклик майстра
  • У 90% ремонт займає не більше 30 хвилин
  • Безкоштовна діагностика
  • Гарантія від 3 до 24 місяців

Наші технічні фахівці є лідерами в галузі ремонту холодильників та мають допуск до роботи з усіма основними моделями всіх основних марок.

Заміна поламаного випарника – важливий захід, що дозволяє нормалізувати роботу системи охолодження холодильника. Пристрій призначений для перетворення фреону з рідкого на газоподібний стан - випаровуючись, холодоагент збирає тепло і відправляє його через конденсатор за межі камери. Поміняти випарник прямо у вас вдома в будь-якій точці Києва та передмістя готові наші фахівці. Ми працюємо 7 днів на тиждень, щоб ви могли звернутися за допомогою майстра у будь-який зручний час.

Причини та основні ознаки поломки

Несправності теплообмінного апарату зазвичай виникають через механічні пошкодження, що ускладнюють циркуляцію фреону або провокують його витік. Крім того, поломка може статися внаслідок засмічення капілярної трубки. Некоректна робота випарника призводить до збою температурного режиму холодильнику. Про неполадку також свідчать такі ознаки:

  • на внутрішній стінці морозильника з'являються лід та «снігова шуба»;
  • відбувається мимовільне розморожування камер;
  • двигун працює, а t у відділеннях не знижується.

Випарники більшості сучасних холодильників виготовляються з алюмінію, а значить – корозії. Виявивши такий дефект теплообмінний апарат потрібно замінити. Спосіб ремонту та монтажу залежить від типу пристрою. Випарники бувають відкриті (часто ушкоджуються при спробах видалити лід зі стінок морозильної камери), «плачені» (розташовуються на задній стінці агрегату) та відокремлені (монтуються за спеціальною перегородкою та примусово обдуваються вентилятором).

Наші переваги

У сервісному центрі «Ремонт на дому» працюють справжні професіонали – ми беремося за завдання будь-якої складності, оскільки впевнені в результаті на всі сто. Заміну випарника можна замовити онлайн, заповнивши спеціальну форму на сайті або за телефоном. Наші менеджери завжди на зв'язку та готові направити запит компетентному майстру.

На всі види робіт надаємо довгострокову гарантію. Для заміни використовуємо лише оригінальні запчастини - знайти їх на ринку самостійно вам навряд чи вдасться, оскільки брендові комплектуючі легко сплутати з підробкою. Ми пропонуємо клієнтам оптимальні розцінки – у вартість обслуговування техніки входять лише робота майстра та деталі. Будемо раді розповісти про умови співробітництва докладніше в особистій розмові – ставте питання у зручному для вас форматі.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки