ᐉ Ремонт та налаштування газових котлів Protherm — Майстер з ремонту газкотлів з виїздом Протерм по Києву - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт та налаштування газових котлів Protherm — Майстер з ремонту газкотлів з виїздом Протерм по Києву - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт газових котлів Protherm (Протерм)

Ремонт
від 500 грн
  • Прийом заявки протягом 24 годин
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Технічне обслуговування та ремонт газових котлів Protherm в Києві, що здійснюються майстрами нашого сервісного центру, включають комплекс профілактичних робіт, спрямованих на очищення основних вузлів, а також заміну компонентів, що вийшли з ладу. Саме тому, за перших ознак несправності, необхідно відразу подати заявку, зв'язавшись з нами по телефону або за допомогою електронної пошти.

Основні причини виникнення поломок

Що стосується найбільш поширених факторів, через які виникає необхідність ремонту газових котлів Protherm, всі вони пов'язані з умовами вітчизняної експлуатації, а також помилками, допущеними при установці, підключенні та налаштуванні обладнання.

Очевидно, одним з основних негативних факторів, що впливають на справну роботу нагрівального та опалювального обладнання, є тверда водопровідна вода. Накип, що утворюється, забиває фільтри та теплообмінник, перешкоджаючи нормальній циркуляції води. Згодом це призводить до перегріву та значного скорочення ресурсу служби основних компонентів.

Нерідко до неполадок призводять засмічення та відмова роботи датчиків, спричинені перепадами напруги або невчасним очищенням елементів. При цьому може постраждати й сам електронний блок керування. У будь-якому випадку, усунення тієї чи іншої поломки вимагає від майстра відповідної кваліфікації, практичних навичок та досвіду у проведенні таких робіт.

Фахівці рекомендують відмовитися від спроб власноручного усунення несправностей. Це дуже небезпечно і неефективно. Існує можливість витоку газу, поломки сусідніх з вузлом деталей, що ремонтуються. Фахівець усуне будь-яку неполадку, не наражаючи на ризик ні пристрій, ні ваше здоров'я.

Упораємося з будь-якою неполадкою

Якісний ремонт газового котла Protherm вдома передбачає не тільки усунення причини виникнення несправності, але також поведінку комплексного технічного обслуговування та налаштування системи до повноцінного функціонального стану. При цьому ми використовуємо виключно професійний інструмент, обладнання та, що важливо, оригінальні комплектуючі. Все це дозволяє досягти високих показників якості, надійності та тривалого терміну експлуатації вашого обладнання.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки