ᐉ Майстер з ремонту сушильних машин Siemens — Майстер з ремонту та обслуговування сушильних машин Сіменс у Києві - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Майстер з ремонту сушильних машин Siemens — Майстер з ремонту та обслуговування сушильних машин Сіменс у Києві - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт сушильних машин Siemens (Сіменс)

Ремонт
від 500 грн
  • Прийом заявки протягом 24 годин
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Оскільки сушильні машини Siemens все ще не є дуже популярним видом обладнання на вітчизняному ринку, знайти майстра у разі поломки техніки буває непросто. Позбавте себе від стомлюючих пошуків та звертайтеся до нашого сервісного центру – ми виконуємо професійний ремонт сушарок усіх видів та моделей вдома.

Не має значення, витяжний у вас пристрій або конденсаційний, ми відремонтуємо його за кілька годин, але це у разі усунення серйозних поломок. На стандартні види ремонту сушильних машин Сіменс йде значно менше часу.

Які несправності ми усуваємо

Сучасна побутова сушарка барабанного типу за своєю конструкцією нагадує стиралку, тому ряд неполадок усувається аналогічно. Йдеться в першу чергу про знос приводного ременя, вихід з ладу двигуна, підшипника, модуля управління.

Проте існують несправності, характерні лише сушильних машин. Наприклад, розгерметизація випускного повітря, коли у приміщенні відчувається занадто висока вологість, або перегрів обладнання через недостатню циркуляцію повітряних мас. Ось чому при поломці сушарки необхідно звертатися лише до компетентного майстра.

Перед тим як приступити безпосередньо до ремонту сушильної машини, фахівці нашого сервіс-центру в обов'язковому порядку проводять діагностику, щоб безпомилково виявити вузол, що вийшов з ладу. За допомогою такого підходу до обслуговування сушарок вдається істотно скоротити час на подальше ремонт техніки.

Якщо діагностика покаже, що необхідно замінити виконавчий елемент, що відслужив свій термін, ми встановимо новий оригінальний. Комплектуючі на сушильні машини Siemens заздалегідь закуповуються на склад, тому жодних затримок у ремонті через відсутність запчастин не буде. На обслуговування сушарок та встановлені деталі надається гарантія від 3 до 12 місяців з видачею користувачеві відповідного документа.

Як оформити замовлення

Замовлення на ремонт сушильних машин Сіменс від мешканців Києва та передмістя приймаються за телефоном або спеціальною формою зворотного зв'язку на сайті СЦ «Ремонт на дому». Заявки обробляються відразу після отримання і негайно віддаються на виконання. Майстер зможе полагодити сушарку цього ж дня у зручний для вас час.

Вартість ремонту залежить від моделі пристрою та виду несправності, ціну ви дізнаєтеся після огляду техніки спеціалістом. Виклик майстра та діагностика обладнання при його подальшому ремонті – безкоштовні.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,0829 s
54
cache

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані