Заміна та Ремонт Люка (Дверцята) в Пральній Машині - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна та Ремонт Люка (Дверцята) в Пральній Машині - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна люка в пральній машині

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

 • Прийом заявки протягом 24 години
 • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
 • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
 • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Неможливо випрати, бо поламалися дверцята у пральній машині? У такому випадку варто швидше замінити люк, не вдаючись до масштабного ручного прання. Ця проблема не вважається серйозною, але без її усунення машина не працюватиме. Достатньо викликати майстра «Ремонт на дому» на будинок, і протягом 15-30 хвилин ви знову зможете користуватися своєю побутовою технікою.

Чому ламається замок люка?

Поломки пральної машини можуть бути двох типів. Перша – електрична, друга – механічна. В обох випадках може статися так, що проблема виникла з вини користувача, наприклад, через неправильну експлуатацію. Тому, закриваючи дверцята з переповненим барабаном, варто замислитися, чи не злетять найближчим часом петлі або зносяться підшипники.

Якщо машина не закривається, а петлі гаразд, значить проблема в замку люка. Вони бувають двох типів:

 • термозамки (працюють на основі біметалічної пластини);
 • електрозамки (засновані на електромагнітах).

Більшість сучасних пральних машин оснащені першим варіантом. Він надійніший і витриваліший. Але навіть якщо у вас електрозамок, майстри сервісного центру «Ремонт вдома» можуть легко підібрати оригінальний люк і замінити їм неробочий.

Як зрозуміти, що зламалися саме дверцята?

Якщо механічне пошкодження, то його видно відразу: люк не фіксується взагалі, прання не здійснюється. А ось дефект замку може виявлятися не одразу. Наприклад, ви поставили прання, пристрій завершив роботу, але дверцята не відчиняються. У такому разі не варто докладати зусиль у спробах витягти білизну. Ви можете зламати механізм і тоді йому точно знадобиться заміна, а не ремонт. Тільки кваліфікований майстер може без шкоди відкрити люк зсередини корпусу.

Проблеми з електронікою дозволяють двері пральної машини зачинитись, тобто замок спрацює, але блокування не відбудеться. У такому разі заміна люка не потрібна, а потрібна грамотна діагностика системи. Фахівці нашого сервісу виконують таку процедуру перед ремонтом обов'язково.

Бути нашим клієнтом – вигідно!

У Києві щодня десятки пральних машин потребують якісного ремонту, який ми надаємо протягом довгих років. У нас найкомфортніші умови співпраці у місті та лояльний прайс-лист. Ви можете особисто переконатися в тому, що ціна на заміну люка в пральній машині від нашого сервісного центру не вища за середню по Києву. Крім того, ми надаємо гарантію на всі послуги до 1-го року, адже працюємо виключно з новими запчастинами та на совість. Деталі – телефоном.

Заміна люка в пральній машині у Києві

Люк на пральну машину є одним з важливих компонентів конструкції машинки автомата і служить для завантаження та вивантаження речей, а також для забезпечення герметичності бака під час прання. Крім цього дверцята люка захищає користувачів від контакту з гарячою водою і з частинами барабана, що обертаються.

До складу люка входить запірний механізм, манжета ущільнювача, скляне "віконце" і петля для кріплення дверцят до корпусу прання. При поломці будь-якого з цих елементів необхідно вимкнути пральну машину і виконати ремонт дверцят пральної машини.

У яких випадках потрібна заміна люка пральної машини

У разі виникнення несправностей у дверцятах люка в більшості випадків система захисту не запускає програми прання. Однак, деякі несправності (наприклад, скло, що тріснуло) система самодіагностики не визначає і рішення про можливість продовження прання залишається за власником. Найчастіше люки для пральних машин ремонтують або змінюють з наступних причин:

 • просідання петель кріплення дверцят. У таких випадках язичок клямки замка не потрапляє у відповідний отвір, люк не блокується та прання не запускається;
 • тріщина у склі дверцят. У таких випадках, щоб уникнути потопу або ошпарювання власника, необхідно зупинити прання та замінити скло (або всі дверцята);
 • механічне пошкодження дверцят. У таких випадках люк не може забезпечити герметичність бака та можливі протікання води під час прання.

ВАЖЛИВО: Іноді винуватцем протікання з дверей виступає пошкоджена манжета. Тому перш ніж міняти люк, переконайтесь у цілісності ущільнювача.

Як замінити люк для пральної машини

Заміна дверцят пральної машини виконується при відключеній від мережі пральні та при перекритому водопровідному крані в наступній послідовності.

Для машин з фронтальним завантаженням:

 • відкрити люк і викрутити два шурупи, що утримують петлю на корпусі прання;
 • підняти дверцята вгору та відокремити її від корпусу машинки;
 • встановити нові дверцята, акуратно затиснувши петлю двома саморізами;
 • відрегулювати положення дверцят так, щоб клямка вільно заходила в проріз замку.

Для вертикальних моделей:

 • викрутивши два гвинти ззаду прання потрібно підняти і відвести убік блок керування;
 • відкрутити шурупи кріплення кришки завантажувального люка і зніміть її;
 • встановити нову деталь та зібрати пральну в зворотній послідовності.
Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,1312 s
104
cache

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані