ᐉ Ремонт пральних машин в Дніпровському районі Києва | СЦ "Ремонт на дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт пральних машин в Дніпровському районі Києва | СЦ "Ремонт на дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт пральних машин у Дніпровському районі

Ремонт
від 300 грн

  • Прийом заявки протягом години
  • Виїзд майстра до Дніпровського района
  • Діагностика безкоштовна
  • Гарантія на ремонт до 12 місяців

Якщо у вас зламалася пральна машина, не обов'язково везти її з Дніпровського району до іншої частини Києва. Викличте майстра з сервісного центру «Ремонт вдома», і він полагодить пральну машину недорого та швидко – протягом 24 годин! Ми готові виконати ремонтні роботи будь-якого рівня складності.

Виклик фахівця додому – оптимальне рішення!

Ремонтувати пральні машини в майстерні є лише у випадку, якщо техніка все ще знаходиться на гарантії. У всіх інших ситуаціях мешканцям Дніпровського району Києва краще зателефонувати до сервіс-центру та викликати майстра до себе додому. Навіть найскладніші роботи можна виконати за допомогою невеликого набору інструментів, які фахівець привезе з собою.

Доказом високої якості послуг є тривала післяремонтна гарантія – ми збільшили її до 12 місяців! Якщо встановлені деталі зламаються протягом гарантійного терміну, заміну буде виконано безкоштовно. Документ, що надає право на гарантійне обслуговування, майстер випише одразу після ремонту пральної машини. Наші фахівці використовують тільки фірмові запчастини з нульовим зношуванням, так що ваша пралка повністю відновить усі втрачені функції.

Ще одна хороша новина для власників пральних машин, що мешкають у Дніпровському районі – ціни на ремонт виявляться не вищими, ніж в інших сервіс-центрах Києва. Ні за візит майстра, ні за діагностику доплачувати не треба. Винятком є ​​випадки, коли власники відмовляються від наших послуг.

Коли потрібно дзвонити майстру

Якщо вам подібен ремонт пральної машини, не варто сподіватися, що проблема зникне сама собою, адже без ремонту ви не будете впевнені в безпеці використання техніки. Негайно викликати майстра варто при появі протікання, проблемах з електрикою (у цьому випадку краще відключити навіть розетку за допомогою тумблера на електрощиті). Якщо ви зацікавлені у зниженні вартості ремонту пральної машини, викликайте майстра з появою будь-яких незвичних звуків, збоїв у виконанні програм, сильної вібрації.

Жителі Дніпровського району, які вже встигли скористатися послугами з ремонту пральних машин, високо оцінили кваліфікацію майстрів, які працюють у нашому сервісному центрі. Бажаєте переконатися в тому, що техніку можна полагодити швидко, недорого і якісно? Залишіть заявку на сайті або зателефонуйте, щоб погодити час візиту майстра та вказати марку та модель пральної машини. Ми подаруємо вашій техніці друге життя!

Ціни на ремонт пральних машин (Дніпровський район):

Проблема
Ймовірна причина поломки
Діагностика
Безкоштовно у разі ремонту
Безкоштовно
Виклик майстра
Безкоштовно у разі ремонту
від 150 грн
Не гріє пральна машина
Заміна ТЕНу (водонагрівача)
від 380 грн
Не вмикається пральна машина
Ремонт модуля управління (плати)
від 550 грн
Не зливає воду
Заміна зливного насоса (помпи)
від 350 грн
Пральна машина вібрує
Встановлення нових амортизаторів
від 450 грн
Пральна машина не зливає воду
Зливний насос
від 350 грн
Пральна машина не віджимає
Ремонт двигуна
від 450 грн
Шумить пральна машина
Проблема із підшипниковим вузлом
від 850 грн

Готові викликати
майстра ?

Оформити заявку та викликати майстра в будь-який район Києва Оболонський, Печерський, Подільський, Святошинський, Солом'янський, Шевченківський, Дарницький, Дніпровський, Святошинський, додому можна по одному із вказаних телефонів.

Отримати безкоштовну консультацію
0,0955 s
47
cache

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані