ᐉ Майстер з ремонту сушильних машин Bosch — Майстер з ремонту та обслуговування сушильних машин Бош у Києві - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Майстер з ремонту сушильних машин Bosch — Майстер з ремонту та обслуговування сушильних машин Бош у Києві - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт сушильних машин Bosch (Бош)

Ремонт
від 500 грн
 • Прийом заявки протягом 24 годин
 • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
 • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
 • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Німецька техніка славиться своєю надійністю, але навіть довговічні комплектуючі зношуються з часом. Щоб повернути працездатність вашій сушильній машині Bosch, знадобиться ремонт або заміна несправних деталей – без допомоги професійного сервісу в такій ситуації не обійтись. Жителі Києва та області можуть викликати майстра СЦ «Ремонт на дому». Ми пропонуємо послуги комплексного обслуговування техніки без її транспортування та можемо полагодити сушильну машину Bosch будь-якої моделі всього за добу. Залишайте заявку на цій сторінці сайту, ми обробимо її в найкоротші терміни, і відразу надішлемо до вас спеціаліста.

Вразливі місця, способи уникнути поломки та варіанти вирішення проблеми

Відразу варто сказати, що не існує такої несправності, яку не можна було б усунути, маючи відповідне обладнання та оригінальні запчастини. Питання лише у компетентності майстра та ціні послуги. Шукати виконавця в газеті оголошень - рішення не раціональне, надійніше доручити ремонт сушильної машини Бош співробітникам сервісу. Досвідчений фахівець прямо вдома обстежує техніку, зі стовідсотковою точністю встановить причину поломки та у стислий термін усуне неполадки. Професійний майстер може забезпечити профілактичне обслуговування сушильних машин Бош, щоб знизити ризик поломки в майбутньому. До такої послуги відносяться чищення фільтра, патрубка та деталей корпусу від пилу, пуху та ворсу, перевірка повітроводу, проводки та електроніки, загальна оцінка стану ключових систем та модулів, діагностика ПЗ. Профілактика та дотримання правил експлуатації – ключ до «довголіття» техніки. Якщо неполадки все ж таки виникли – не варто зволікати з викликом майстра.

Допомога експертів

Оскільки комплектуючі сушильних машин Bosch мають досить великий робочий ресурс, вірогідніші причини поломки – різкі перепади напруги, помилки в роботі плати управління, механічні пошкодження рухомих деталей або інші форс-мажорні ситуації. Не варто також виключати недбале поводження з технікою – перевантаження барабана та інші порушення інструкції. Співробітникам сервісного центру «Ремонт на дому» часто доводиться стикатися з поломками та зносом таких комплектуючих:

 • датчик вологості та температури, а також інша електроніка, що відповідає за контроль якості роботи сушильних машин Бош;
 • мотор та приводний ремінь;
 • барабан, вал, хрестовина, підшипник та сальник;
 • конденсаційний насос та ТЕН;
 • повітровідвідний клапан;
 • датчик навантаження та демпфер;
 • модуль програмного управління та інтерфейс.

Список неповний, наші майстри також можуть допомогти із заміною фурнітури, кнопок, фільтрів та інших дрібних деталей. Для ремонту та обслуговування сушильних машин Bosch ми використовуємо лише оригінальні запчастини та якісні розхідники. Це дозволяє нам пропонувати клієнтам гарантію на всі види сервісу від 3 місяців до 1 року.

Залишайте онлайн-заявку або дзвоніть - працюємо по всіх районах Києва та передмістя, а також по області. Прийом замовлень за телефоном з 9:00 до 21:00, на сайті – цілодобово.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,1264 s
127
database

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані