Про особливості та основні переваги техніки bosch. Все про побутову техніку для дому фірми Бош - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Про особливості та основні переваги техніки bosch. Все про побутову техніку для дому фірми Бош - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Особливості та переваги техніки bosch. Чи варто купувати?

511
Особливості та переваги техніки bosch. Чи варто купувати?

Німецький бренд давно зарекомендував себе як надійний виробник не лише побутової, а й багато іншої техніки. Входить у союз Siemens, наприклад виробляє великий діапазон, починаючи від пральних машин, закінчуючи генераторами для атомних електростанцій. На сьогодні нас цікавить побутова техніка Bosch (Siemens) та особливості її ремонту в наших умовах.

Пральна машина Bosch. Чи варто купувати?

Будемо відверті, ремонт пральної машини Bosch один із найдорожчих. Адже техніка німецького бренду недешева, що позначається на вартості комплектуючих. Але варто відзначити, функції, якими володіє пральна машина Бош, її дизайн, а також якість виробництва на порядок вища за багатьох конкурентів.

Наприклад серія MAX відрізняється простотою керування, практично безвідмовними модулями керування з необхідними захисними механізмами, а також фірмовими бошевськими водонагрівачами.

Більшість комплектуючих у пральних машинах Bosch є унікальними, на відміну від інших брендів, вузли яких уніфіковані. Можливо тому вони більш надійні, але й більш дорогі.

Стиральная машина BoschСерія Logixxx є найдорожчою лінійкою пральних машин Bosch. Відмінно підійде для великих сімей, адже її вузли розраховані на підвищену вагу прання. Завантаження білизни можливе від 6 до 9 кілограмів залежно від моделі.

Часто можна зустріти пральні більшої місткості в пральних готелів та ресторанів. Але варто пам'ятати, що навіть така техніка не призначена для експлуатації в умовах ХоРеКи, тільки побутові умови використання. В іншому випадку ремонт буде досить частим, гарантія на який не надається.

Найчастіші поломки у пральних машин Бош, це коли перестає крутитися барабан. Пов'язано це з вузлом прання Bosch, що зношується, зі щітками мотора. Відмінна новина полягає в тому, що поломка легко усувається, і після 20 хвилин роботи майстра ви можете знову завантажувати барабан білизною.

Резюмуючи описане вище, пральні машини німецького бренду досить надійні, але їхній ремонт більш дорогий, ніж середньостатистичної машинки. Бажаєте брендовану техніку? Платіть більше.

Сушарка Bosch. Чи варто купувати?

Бош один із небагатьох брендів, які виробляють сушильні машини. Дуже зручно при великій родині, особливо якщо ви мешкаєте у квартирі. Білизна з пральної машини закинув у сушку, а звідти в шафу-купе. Ну, чим не ідеальний сценарій для домогосподарок? Але варто визнати, сушильні машини Бош ламаються і їх ремонт часто більш дорогий, ніж пральних машин.

Наприклад у серії сушильних машин Bosch Advantixx нерідко виходить з ладу модуль управління. Це пов'язано, не в останню чергу, з нестабільною мережевою напругою. І що найнеприємніше, відновленню вони піддаються досить складно.

Сушильная машина BoschПри інтенсивному використанні зношується ремінь і через якийсь час можливий його обрив. Заміна в цілому не складає великої праці. Рідше з ладу виходить нагрівач, досить дорогий вузол, але не менш надійний.

Порівняно з іншими брендами сушильні машини фірми Бош досить надійні. Більше того, за співвідношенням ціна/якість сушіння Бош у лідерах.

Посудомийна машина Bosch. Чи варто купувати?

Проблеми, що виникають із ремонтом посудомийної машини Бош, пов'язані в першу чергу з його дорожнечею. Часто з ладу виходить циркуляційний насос і з огляду на те, що водонагрівач йде з ним у зборі, змінюється все в комплексі. В оригіналі виходить кругленька сума. Враховуючи шаблонність циркулційників на Бош, найчастіше вартість може становити до половини вартості всієї посудомийки.

Аналогічна ситуація із модулями управління. Правда за наявності хорошого майстра з електронних модулів побутової техніки, його можна відновити.

Інші поломки посудомийних машин Bosch зустрічаються дуже рідко.

Духова шафа Бош. Чи варто купувати?

Є два види духових шаф Бош – з механічним керуванням (регулятор-кругляш) та з електронним (сенсорне керування). Механічне управління вкрай рідко виходить з їх ладу, до того ж її вартість нижча. Але й функціонал менший, що теж варто визнати.

Що ж до електронного управління, тут можуть бути неприємності, причому вони можуть виникнути на будь-якому терміні служби. Пов'язано все з тими ж перепадами напруги електричної мережі. Причому якщо виходить з ладу силовий модуль, то найчастіше стає несправним і модуль індикації (лицьовий), що сильно збільшує вартість ремонту. Якщо силовий модуль не вдається відновити силами електронника, то він замовляється тільки в комплекті з індикацією.

Інші вузли досить надійні. Тени та вентилятор рідко ламаються. До того ж, як правило, можна підібрати аналоги, щоб не переплачувати за оригінал, якщо так буде завгодно.

Майже не зустрічалося розбитих зовнішніх і внутрішніх стекол дверцята духовки. Очевидно це пов'язано з хорошим термозахистом та збалансованими кріпленнями скла.

Варильна панель (електропліта) Bosch. Чи варто купувати?

Достатньо надійна техніка. Враховуючи в основному сенсорне управління, найчастіше буває відсутність реакції сенсорів на натискання. Це може бути пов'язане із захистом від дітей, не забудьте перевірити, чи в інструкції все описано.

Якщо ж проблема не в цьому, значить несправний модуль управління. Хороший електронник відновить його без проблем, вони легко піддаються ремонту.

Холодильник Bosch Чи варто купувати?

До холодильників Бош напевно нарікань клієнтів найменше. Можливо це пов'язано з тим, що, наприклад, мотор-компресори Bosch, донедавна, виробляв на своїх заводах. Це дорогого коштує, адже багато виробників, у тому числі європейських, жінок зменшили виробничі витрати, перенесли виробництво компресорів до Китаю без належного контролю якості.

Стверджувати, що це вузли виробляються Німеччини, було б неправильно, але скрізь присутній контроль виробництва. Саме тому техніка німецького виробника за якістю практично не відрізняється незалежно від країни виробництва.

Ремонт холодильника Bosch рідкісний, особливо у зв'язку з встановленими компресорами. Виходить з ладу вентилятор системи відтайки, але знову ж таки швидше за все це пов'язано із зовнішніми факторами, такими як попадання частинок їжі у вал вентилятора, або вологи на сам його моторчик.

І у випадку з холодильниками ми не можемо пройти повз електроніку. Модуля управління ламаються, холодильник перестає вмикатися або не запускає компресор. Також може не надходити сигнал на вентилятор, тому відбувається “намороження” снігу. Електроніка на цих холодильниках легко відновлюється, що тішить.

Кавомашина Bosch. Часті несправності

Ремонт кавомашини Bosch (Siemens) рідкісне явище. Пов'язано воно переважно через неправильну експлуатацію виробу. Часто відбувається засмічення кавомашини, звичайне споживче чищення якому не допоможе. У цьому зв'язку знадобиться професійне чищення, з розбором кавомашини та застосуванням необхідних хімічних засобів.

Висновок

З вищеописаного висновок, який можна зробити напрошується сам по собі: основна проблема і чому може знадобитися ремонт техніки Bosch, це електроніка. Практично всі вузли, незалежно від країни, де вони виробляються, мають достатню надійність, щоб прослужити чималий термін.

Але зовнішні фактори наших реалій експлуатації не витримують електронні компоненти, плати, індикаційні модулі. Тому якщо ви купуєте техніку Bosch, подбайте заздалегідь про захист від перепадів напруги у вашій мережі, а також належним доглядом згідно з правилами експлуатації.

Коментарі ()

    Отримати безкоштовну консультацію
    0,1677 s
    150
    database

    Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані