ᐉ Ремонт пральних машин Electrolux в Києві — Сервісний центр з ремонту пральних машин Електролюкс - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт пральних машин Electrolux в Києві — Сервісний центр з ремонту пральних машин Електролюкс - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт пральних машин Electrolux (Електролюкс)

Ремонт
від 450 грн
 • Прийом заявки протягом 24 годин
 • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
 • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
 • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Electrolux – всесвітньо відомий бренд, який виготовляє одну з найякісніших продуктів на ринку побутової техніки. Пральні машини цієї торгової марки славляться не лише надійністю, але й особливостями складання, які запатентовані та відрізняються від інших машин за багатьма параметрами. Впоратися з ремонтом таких пристроїв зможуть лише фахівці з належною кваліфікацією, якої багатьом майстрам із приватних СЦ не вистачає. Але в «Ремонт на дому» працюють виключно професіонали, які здатні усунути неполадки будь-якої складності. У нашій майстерні ви зможете замовити ремонт і старих, і останніх моделей пральних машин Electrolux.

Чому виходить з ладу пральна машина?

Мало хто, купуючи такий агрегат, уважно враховується в інструкцію з експлуатації. В основному користувачі вважають, що достатньо розібратися в управлінні. Але насправді правильне використання грає важливу роль подальшій роботі пральної машини. У агрегатів Electrolux є спеціальна система захисту, що оберігає від деяких передчасних поломок, але у разі недбалої експлуатації пристрою вона лише ненадовго відкладає неминучу несправність.

До основних поломок пральної машини Електролюкс можна внести безліч типових проблем, які можуть статися з будь-яким обладнанням. Навіть якщо прилад експлуатується правильно, ви не остаточно застраховані від його виходу з ладу, адже жорстка вода та низька якість порошку впливають на запчастини з кожним пранням. У результаті з вашою пралкою можуть статися такі неприємності:

 • витік води;
 • поломка водонагрівача;
 • збій електроніки;
 • засмічення клапанів і т.д.

Ці проблеми дуже складно вирішити самостійно, якщо раніше не доводилося стикатися з подібним. Тому довірте ремонт пральних машин Electrolux перевіреним професіоналам.

«Ремонт на дому» – найкращий спосіб продовжити життя електроприладів

Фахівці нашого сервісного центру готові надати послугу з обслуговування пральної машини Electrolux вдома на найкращих для замовника умовах. Майстер може прибути до вас протягом години після отримання заявки до будь-якої точки Києва та області. З нами ремонт стає не тяжкою проблемою, а негараздами кількох годин. Для впевненості в наших можливостях ми гарантуємо до 1-го року. Звернутися до менеджера за інформаційною підтримкою можна за телефоном або за допомогою сайту.

Ремонт пральних машин Electrolux у Києві

Багато власників пральних машин автоматів віддають перевагу цьому бренду. Завдяки запатентованим конструктивним особливостям складання та якісним комплектуючим машини відрізняються високою надійністю та розширеним функціоналом. Відповідно і ремонт пральних машин Electrolux повинен проводитися навченими фахівцями із застосуванням спеціальних пристроїв та інструменту. Адже в деяких моделях навіть розбирання пральної машини Electrolux виконується трохи інакше, ніж у подібних моделях інших виробників. Тому, якщо ваша домашня помічниця зламалася, ремонт пральної машини Електролюкс краще довірити професіоналам.

Чому доводиться виконувати ремонт пральних машин?

Як не дивно, основною причиною поломок є не низька якість комплектуючих або помилки при збиранні агрегатів, а неправильна експлуатація прання. Дуже часто деякі користувачі ніколи не читали посібник з експлуатації та навіть не знають про існування деяких корисних можливостей машинки. І хоча виробник забезпечив пральну спеціальну систему захисту від неправильних дій власників, вона лише збільшує період до моменту, коли потрібно буде виконувати ремонт пральної машинки Eelectrolux.

Ще однією з найчастіших причин виходу з ладу прань цього бренду є підвищена жорсткість водопровідної води та нестабільність напруги в електромережі. Також на термін безвідмовної роботи безпосередньо впливає якість прального порошку та мийних засобів, що використовуються під час прання.

Всі ці причини в кінцевому підсумку призводять до того, що доводиться звертатися до сервісного центру пральних машин Електролюкс, Київ у цьому плані найбільш вигідне місто, тому що тут можна знайти багато гідних майстерень. Найчастіше власники звертаються до майстрів з таких причин:

 • виявився витік води з бака;
 • вийшов з ладу нагрівальний елемент;
 • часті збої керуючого модуля;
 • виникли проблеми зі зливом води із бака;
 • довго набирається вода в бак чи не надходить зовсім.

Попри наявність у пральних машинах самодіагностики, а розшифровку помилок можна знайти на сайті виробника або в інструкції з експлуатації, ремонт пральної машинки Електролюкс потрібно довіряти кваліфікованим фахівцям. Адже будь-яка помилка при розбиранні та складання пральної машинки може обійтися в кругленьку суму.

Де вигідно виконувати ремонт пральних машин Electrolux у Києві

Наш сервіс-центр виконує ремонт пральних машин Електролюкс, Київ хоч і велике за площею місто, але наш майстер зможе приїхати на виклик вже через годину після оформлення замовлення або у зручний для клієнта час. Вам не доведеться шукати транспорт для доставки пральні в майстерню та залучати вантажників, щоб завантажити машинку.

Наші фахівці з усім необхідним приладдям та запчастинами приїдуть до вас додому та оперативно виконувати всі необхідні тести та ремонтні роботи. На всі послуги надається реальна гарантія.

Наш сервіс-центр виконує ремонт пральних машин Electrolux вдома незалежно від року випуску та виду поломки. А ціни на послуги не розчарують вас у правильності вибору.

Ціни на ремонт пральних машин Electrolux

Ваша загальна вартість ремонту багато в чому залежить від конкретної проблеми, яка перешкоджає роботі машини. Деякі проблеми щодо недорогі і не вимагають витрат на запасні частини, тоді як інші вимагають більше часу та більше матеріалів для завершення ремонту

Проблема
Ймовірна причина поломки
Ціна
Діагностика
Безкоштовно в разі ремонта
Безкоштовно
Ремонт модуля управління (плати)
від 850 грн
Заміна ТЕНу (водонагрівача)
від 580 грн
Заміна підшипника
від 1200 грн
Заміна зливного насоса (помпи)
від 550 грн
Готові викликати
майстра ?
Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки