phone(098) 366-04-43
phone(063) 116-95-80
phone(095) 443-80-46

Ремонт побутової техніки у Києві

зі збільшеним терміном гарантії

Ремонт великої побутової техніки:

Ремонт електроніки та ТБ:

Ремонт дрібної побутової техніки:

Ремонт спецтехніки:

З гарантією полагодимо вашу побутову техніку

Залиште заявку на безкоштовний виїзд майстра і діагностику поломки

Увага! На всі види робіт надається гарантія і оформляється виїзна заявка на спеціальному бланку

Наші майстри працюють з 9.00 до 21.00 без вихідних

Або просто зателефонуйте нам:

(098) 366-04-43
(063) 116-95-80
(095) 443-80-46

Наша адреса: м. Київ, вул. Iвана Кудрi, 38Б

Терміновий ремонт будь-яких видів побутової техніки у Києві

Побутова техніка відомих брендів ламається не дуже часто, але це не втішає, коли саме зараз електрична плита, кондиціонер або холодильник потребує ремонту. Майстри з нашого сервісного центра готові відремонтувати побутову техніку у вас вдома. Звернутися до нас дуже просто: подзвоніть або залиште повідомлення на сайті за допомогою спеціальної онлайн-форми.

Ремонтуємо будь-яку техніку!

Майстри, що працюють у нашій компанії, мають великий досвід ремонту пароварок, холодильників, газових та електричних водонагрівачів, плит, варильних панелей, духовок та інших видів домашньої техніки. Вони добре знаються на принципах роботи та особливостях будови фірмових приладів, тому можуть швидко знайти причини несправності та відремонтувати ваших домашніх помічників.

Наші спеціалісти виконують ремонт та обслуговування побутової техніки найвідоміших брендів: Electrolux, LG, Bosch, AEG, Zanussi та багатьох інших. Ми здатні повернути до життя найсучасніші моделі та стареньку техніку, що була встановлена у вас вдома 10-20 років тому.

Справедливі ціни та тривала гарантія

Якщо ви зверталися у майстерні, вказані у гарантійних документах, то знаєте, що відремонтувати брендову техніку у Києві – недешеве задоволення. Наш сервісний центр пропонує якісний ремонт побутових приладів за справедливими цінами. Щоб дізнатися, скільки коштує ремонт посудомийки, пральної машини або мікрохвильової пічки, відкрийте наш прайс.

На усі послуги з ремонту побутової техніки поширюється гарантія, що триває від трьох місяців до року. Якщо у відремонтованому приладі зламається та ж сама деталь, майстер виконає ремонт безкоштовно!

Обслуговування у вас вдома – це зручно та вигідно!

Запросити майстра додому – позбавити себе від зайвого клопоту та надмірних витрат. Навіщо викликати вантажників, шукати таксі, відключати побутову техніку та витрачати час на її перевезення до сервісного центра, якщо ремонт можна виконати у вас вдома? Ми гарантуємо, що обслуговування буде якісним, із дотриманням усіх вимог та правил.

Хоча наші співробітники виконують роботу не в майстерні, а в різних районах Києва, наша компанія відмовилася від додаткової оплати обслуговування вдома. Отже, вам не доведеться шукати додаткові гроші. Викликайте спеціалістів додому у вихідні або робочі дні. Майстер приїде до вас не пізніше ніж через 24 години після звернення. Хочете переконатися? Дзвоніть!

Сервісний ремонт електронікиРемонт пральних машин у КиєвіРемонт комп'ютераПрофесійний ремонт холодильника