ᐉ Сервісний центр «На дому» у Києві — Ремонт та діагностика побутової техніки - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Сервісний центр «На дому» у Києві — Ремонт та діагностика побутової техніки - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а
Ремонт побутової техніки у Києві
Ремонт великої побутової техніки
Ремонт дрібної побутової техніки
Ремонт спецтехніки
Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
Сервісний центр з ремонту побутової техніки
Сервісний центр з ремонту побутової техніки

Сучасні холодильники, пральні машини, духовки, варильні панелі та пилососи оснащені складною електронікою. Якщо агрегат виходить з ладу, усунути його неполадки без допомоги спеціаліста практично неможливо.

Краще рішення – не ризикувати працездатністю побутової техніки, а довірити її ремонт фахівцям. На допомогу киянам, які зіткнулися з поломкою домашнього обладнання, готові прийти майстри нашого сервісного центру. Ми ремонтуємо техніку вдома – ви можете запросити спеціаліста в будь-яку точку Києва чи передмістя.

Сервісний центр «Ремонт на дому» працює у Києві вже понад 12 років. За цей час ми змогли зібрати професійний колектив, здатний вирішувати будь-які завдання ремонту побутової техніки. Основний принцип нашої роботи – виконання ремонту будинку у користувача. Вам не потрібно демонтувати та возити техніку по всьому місту, наші працівники самі приїдуть до вас додому та проведуть діагностику. Якщо ціна та терміни вас влаштують – то майстер виконає ремонт на місці. Ми на 100% впевнені як робота, тому всім клієнтам видаємо офіційну гарантію терміном до 12 місяців.

Наші послуги

Основна послуга СЦ «Ремонт на дому» - ремонт великої та дрібної побутової техніки. Замовити виїзд майстра додому можна за телефоном або за допомогою онлайн-заявки. Завдяки величезному досвіду роботи наші фахівці можуть недорого виконувати найрізноманітніші завдання. Це може бути заміна підшипників пральної машини, і заправка холодильника холодоагентом і заміна циркуляційного насоса посудомийної машини. При необхідності працівники компанії проводять чищення обладнання, усунення протікання та профілактичне обслуговування побутової техніки.

Ми працюємо як із фізичними, так і з юридичними особами. У майстерні працюють спеціалісти різного профілю, здатні не тільки виконувати класичний ремонт, а й відновлювати працездатність електронних модулів управління. Наші співробітники можуть перепрошити електроніку у разі програмної несправності або замінити елементи плати у разі несправності апаратної. Ремонтом електроніки займаються фахівці, які мають профільну освіту та великий досвід відновлення великої та дрібної побутової техніки.

Яку техніку ремонтуємо?

За 12 років роботи ми освоїли різні напрямки, в яких стали справжніми професіоналами. СЦ «Ремонт на дому» постійно розвивається, щороку розширюючи асортимент доступних послуг. До нас можна звернутися у разі поломки таких видів побутової техніки:

  • пральних, сушильних та посудомийних машин;
  • холодильного обладнання (холодильників, морозильних камер);
  • кухонних плит, вбудовуваних варильних панелей та духових шаф;
  • кліматичної техніки (установка, чищення, обслуговування та заправка кондиціонерів);
  • інших пристроїв.

Не важливо, хто і коли зробив вашу техніку. Майстри нашого сервісного центру можуть відновити працездатність навіть найрідкісніших моделей. Найчастіше жителі Києва звертаються до нас із продукцією LG, Samsung, Electrolux, Indesit, Ariston, Gorenje, Liebherr, Whirlpool, Candy, AEG, Hansa, Bosch, Atlant та інших марок.

Діагностика та ремонт техніки

Якщо ваша техніка зламалася - буде потрібно виклик майстра. Для початку зателефонуйте і залиште заявку на обслуговування. Детально розкажіть працівникові про поломку, опишіть симптоми. Також варто назвати марку та модель зламаного приладу. Спеціаліст майстерні дізнається комфортні дату та час виїзду спеціаліста. Послуги з ремонту коштують недорого, зате вам не доведеться купувати нову техніку. У вказаний час вам необхідно бути вдома, щоб уникнути непорозумінь.

Дзвоніть прямо зараз!

Не варто довго роздумувати, просто зателефонуйте до сервісного центру «Ремонт на дому». Виклик майстра оформляється за кілька хвилин, працівник приїжджає у зручний час і детально пояснює, що спричинило поломку і як не допустити повторення ситуації в майбутньому. Ціна ремонту вас приємно здивує з огляду на те, що в роботі застосовуються тільки якісні комплектуючі, які закуповуються безпосередньо у виробників або перевірених дилерів.

Швидко
Швидко

Ремонт у день заявки

Від 15 хвилин до 24 годин залежно від поломки

Швидко
Недорого
Недорого

Низькі ціни на ремонт

Від 15 хвилин до 24 годин залежно від поломки

Недорого
З гарантією
З гарантією

Досвідчені майстри

Від 3 до 12 місяців гарантії – гарантійний документ

З гарантією
Без Б/У запчастин
Без Б/У запчастин

Тільки оригінальні запчастини

Якщо деталь вийшла з ладу, замінюємо її на нову

Без Б/У запчастин
Зв'яжіться з нами !
0,1058 s
cache
87