ᐉ Ремонт диспоузерів (подрібнювачів) на дому в Києві | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт диспоузерів (подрібнювачів) на дому в Києві | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт кухонних подрібнювачів харчових відходів у Києві

Ремонт
від 800 грн

  • Прийом заявки протягом 24 годин
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Кухонні диспоузери полегшують працю господарок, скорочуючи кількість "брудних" операцій на кухні. У разі поломки подрібнювач харчових відходів перестає утилізувати залишки їжі, що створює щоденні незручності. Враховуючи нестандартні конструктивні рішення та наявність підключень до зовнішніх комунікацій, самостійно виконати ремонт неможливо. Впоратися з поломкою можуть лише майстри сервісного центру. Початкове встановлення системи, з цих же причин, краще довірити фахівцям.

Як виявляються поломки диспоузерів

Всі моделі подрібнювачів харчових відходів встановлюються у раковині у зливальну систему. Будь-яка поломка дробарки перешкоджає нормальному відводу води або порушується процес подрібнення. Про те, що диспоузер не працює, можна судити за такими ознаками:

  • Вода повільно зливається у каналізацію. Перш ніж викликати майстра перевірте, чи не забився стояк зовнішньої каналізації.
  • Відчувається стійкий "каналізаційний" запах з миття. Причина – не видаляються залишки відходів із системи зливу. Можливо, вийшов з ладу електродвигун або заблокований вузол дробарки.
  • При включенні подрібнювача виникає сильний шум. Винуватцем часто виявляється сторонній предмет, що потрапив усередину приладу. Необхідне чищення подрібнюючого вузла.
  • Процес подрібнення відходів триває надто довго. На швидкість роботи може вплинути сторонній предмет усередині вузла подрібнення або пошкодження механізму дробарки.
  • З-під механізму диспоузера в раковині з'явилася текти. Причиною є зношування сальника валу двигуна, прокладання робочої камери або порушення герметичності зливного фітинга.
  • Диспоузер не запускається. Перевірте наявність електрики. Якщо живлення надходить, замовте виклик майстра для перевірки та заміни електродвигуна або інших запчастин, що вийшли з ладу.

Термін безвідмовної роботи кухонного подрібнювача харчових відходів залежить від правильної експлуатації та регулярності обслуговування. Якщо забився механізм диспоузера, від'єднайте прилад від електромережі та замовте виклик майстра додому. Вартість чищення елементів системи набагато нижча, ніж ремонт.

Де оперативно відремонтувати диспоузер у Києві

Майстри СЦ «Ремонт на дому» швидко, якісно та з тривалою гарантією виконують установку, чищення та ремонт подрібнювачів харчових відходів. Якщо диспоузер не працює, викличте майстра додому. Ми працюємо у всіх районах Києва та у приміських масивах. Диспетчер уточнить тип обладнання, зовнішні ознаки поломки та зручний час приїзду бригади. Під час оформлення замовлення можна дізнатися і про приблизну вартість робіт і запчастин. Заміна несправних деталей виконується вдома у замовника, без візиту власника техніки до офісу компанії.

СЦ «Ремонт на дому» виконує професійне встановлення подрібнювачів харчових відходів. При цьому ми гарантуємо невисоку вартість робіт та встановлення обладнання за один візит. Для монтажу ми використовуємо витратні матеріали, що рекомендуються виробником, що дозволяє давати на всі роботи тривалу гарантію.

Замовляйте консультацію, встановлення або ремонт кухонних подрібнювачів безпосередньо на сайті або по інших каналах зв'язку. Ми працюємо у вихідні та свята!

Ціна на ремонт диспоузера

Проблема
Ймовірна причина поломки
Діагностика
Безкоштовно у разі ремонту
Безкоштовна
Виклик майстра
Безкоштовно у разі ремонту
від 250 грн
Тече
Усунення течі
від 500 грн
Вибиває пробки
Перемотування двигуна
від 900 грн
Потрапив сторонній предмет
Вилучення стороннього предмета
від 450 грн
Не перемелює відходи
Заміна кулачків подрібнення
від 800 грн
Не вмикається
Заміна пристрою пневмокнопки
від 600 грн
Готові викликати
майстра ?
Виїжджаємо по всіх районах міста Києва
Голосіївський район
Дарницький район‎
Деснянський район
Оболонський район
Дніпровський район
Печерський район
Подільський район
Святошинський район
Солом'янський район
Шевченківський район
Передмістя
Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,1164 s
70
cache

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані